Nejde mi uložit do PC sestříhané video v WMM

Od: Datum: 06.11.12 21:14 odpovědí: 4 změna: 07.11.12 12:32

Mám OS XP Profi SP 3, součástí tohoto OS je WMM (Windows Movi Mejkr). Z kamery jsem stáhnul natočený materiál, sestříhal a doplnil efekty a titulky. Hotové jsem chtěl uložit do PC na pevný disk a ono to nejde. Toto je problém poslední doby, protože v minulosti jsem v tomto editoru dělal desítky filmů. Kameru mám stále stejnou. Nechápu tuto změnu. Za radu předem děkuji.

doplněno 06.11.12 21:18:

Chtěl sem vložit screen, ale nepovedlo se. Poradí mi někdo jak se to dělá? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.12 21:26

Máte na disku dost místa? Místo potřebujete nejen na velikost výsledného projektu ale i na renderování souborů.

doplněno 06.11.12 21:28:

Screen vložíte tak, že zaškrtnete pod textovým polem políčko "Chci vložit obrázek"

Od: jason*
Datum: 07.11.12 09:32

Ten screen pošlu večer, mám ho na jiném PC. Volné místo na HDD mám 12 GB to by mělo stačit

Datum: 07.11.12 12:32

No to není zrovna moc, ale záleží na datovém toku (kvalitě) a délce videa.

Od: darda
Datum: 07.11.12 09:33

Tipl bych si, že máte souborový systém FAT32, který neumožňuje ukládat příliš veliké soubory a Vaše nové video je nepochybně delší, než kdy dříve, že?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.