Řadič USB - Zařízení bylo zastaveno

Od: Datum: 15.12.09 19:42 odpovědí: 3 změna: 15.12.09 20:56

Dobrý den,

mám externí HDD, celou dobu v pohodě makalo, ale včera jsem čistil registr (bohužel nemám backup zálohu registru a nemám ani Bod obnovení systému) a vím, že tam bylo něco o mém přídavném disku H, něco autorun, nějaká položka registru, ale nicméně jsem to smazal. Dnes, po zapnutí PC a extérního HDD, to napíše, že Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Když otevřu správce zařízení, tak tam vidím Uknown device a když dám aktualizovat ovladač (mám orig. CD s ovladači), tak napíše, že ovladač je aktuální a nejvhodnější, ale ve Vlastnosti-Obecné píše, že Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43). Odinstalovat ten ovladač nejde, Vyhledat změny hardwaru nedělá také nic, prostě jsem bezradný a nevím, co s tím. Prosím Vás, poradíte mi? Moc díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.09 19:53
avatar

A neudělal jsi ani zálohu smazaných položek programem, který ti provedl tu "parádní" očistu registru?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tom76*
Datum: 15.12.09 20:14

bohužel ne :(

Od: tom76*
Datum: 15.12.09 20:56

Mám to vyřešené Naštěstí jsem zkusil Advanced System Optimizer, který mám v PC od začátku a který měl zálohu registru z 29.11. I tak moc díky za Vᚠčas a za radu. Přeji hezký večer ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.