Nepohybuje se obraz

Od: Datum: 06.11.12 17:01 odpovědí: 9 změna: 06.11.12 20:01

Dobrý den,nejde mi na noťasu nijak pohybovat obrazem. Víte někdo co stím? Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.12 17:17

Nevím, co myslíš, upřesni dotaz.

doplněno 06.11.12 18:05:

Promiň, ale to si z nás děláš p...l, nebo to opravdu myslíš vážně?

Od: instal35*
Datum: 06.11.12 17:38

Na noťasu po puštění obraz běhá ale jakmiile se jde na jiné stránky ak to zamrzne a někdy po klikání myší se to chytne nebo to třeba je zazamrzlí půl hodiny a víc.Myš jsem dal novou a dělá to stále.

Od: mowla*
Datum: 06.11.12 17:51

Po takovémto "upřesnění" tě pošlu do - servisu...

Pro upřenění dodám - do servisu počítačů...

*zed*

doplněno 06.11.12 17:52:

A ještě upřesním - notesa vezmi sebou...

*uf*

doplněno 06.11.12 18:02:

Klidně napiš "moula"... *smich*

Problém je v tom, že nejsi schopen ani jasně specifikovat (vysvětlit) problém - ne tak pochopit případnou radu...

*bzum*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.12 17:52

Po puštění noťasu běhá obraz v poho do té doby než se přepne na jinou stránku.Pak se sekne ale není to pokaždé.Jak kdy někdy se sekne na půl hodiny a př zpětném klikání se to někdy rozběhne.Myšáka jsem dol jinýho a je to stejný.

Datum: 06.11.12 17:59

Tak ti moc děkuji za odpověď.Sem se nemusel ptát a jít do servisu hned vědět že mi bude odpovídat mow(v)la.*hej*

Datum: 06.11.12 18:13

Na tento úžasný dotaz má první myšlenka byla, tak pohybuj celým noťasem. Mowla má naprostou pravdu v tom, že pokud se takto ptáš, tak ti nic jiného než servis nakonec nezbude. Můžeš ale před tím zkusit několik věcí, pokud si na ně troufneš. 1. Restart. 2. Zapojit myš do jiného USB portu. 3. Obnova systému k datu, kdy to fungovalo. 4. Formát HDD a nová čistá instalace Windows se vším, co to obnáší.

Datum: 06.11.12 18:15

3 a 4 radši ne, nebo to zničí a bude to na nás, že jsme špatně poradili.

Od: pepr®
Datum: 06.11.12 18:20

Pokud se jedná o int. prohlížeč, tak zkusit rady 1. a 2. od Ladina, pak vyčistit počítač Ccleanerem, zkusit jiný prohlížeč, případně radu č. 3.

Datum: 06.11.12 20:01

No hlavně se tento problém týká otcovo notebooku a moc mi toho neřekl.Tak proto sem toho moc nenapsal.S myší se to udělalo,připojení do jiného usb a stále stejný ale asi to bude potřeba přeinstalovat a bude to v poho .Jinak díky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.