Autocad 2007

Od: Datum: 06.12.12 13:24 odpovědí: 8 změna: 07.12.12 08:13

Dobrý den, znáte někdo tento program, pracujeme s ním ve škole a dostali sme zadání na doma. Nejen, že se nevyznám v programu a vubec nemám ponětí co udělat ale ani v zadání =řemen z počet5 pruměr řemenice190 pruměr díry50=

vím, že musím mít nějaký výpočet. Následně ještě výkres v PDF.Dokázal by mi někdo helpnout a narýsovat to. Budu moc vděčný, děkuju

Na hodině, kdy se práce zadávala sem byl, ale potom hodina odpadla a následně sem měl praxy, kdy ostatní mohli na zadání pracovat. Tak sem po třech týdnech ztracený. Díky moc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.12 13:26

"Dokázal by mi někdo helpnout a narýsovat to."
Samozřejmě že dokázal...
Ale domácí úkoly se tady nevypracovávají...
Tady se radí..
Ale Vaše vlastní snaha a práce je nutná..

Od: halmanio
Datum: 06.12.12 13:30

Já napsal narýsovat, hm. No mě by stačilo, jen to nakreslit na papír abych vubec viděl co si pod zadáním představit. Nebo to přeložit abych věděl co po mě chce a jak příjdu na ten výpočet a co všechno spočítat.

Datum: 06.12.12 13:35

no tak si musíš najít výkresy řemenového převodu jak se to kreslí.. to snad zvladneš.. v tom programu jen kreslíš po čárečce.. je to hrozny opruz,, nejlepší je kreslit ve 3D.. jen mi trochu z toho zadani neni jasne ten řemen.. to ma byt ozubeny řemen nebo 5 vedle sebe nebo co...

Datum: 06.12.12 13:41

Počet řemenů

Od: axus®
Datum: 06.12.12 13:48

Pokud mas Vavrovo tabulky, tak si nalistuj remeny a remenice a najdes tam vse od rozmeru, ktere musis nutne pro narysovani znat, az po vypocty remenovych prevodu.

Je to pomerne polopaticke a pochopis z toho i jak ma narysovana remenice vypadat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.12.12 13:53

Díky, nemám budu je shánět, už sem i na našel na google obrázek, jak zhruba by mohla vypadat.

Od: jtjmpmj
Datum: 06.12.12 13:33

Narýsovat to je otázka 2 minut, ale to zadání je nějaký divný. To máš jako udělat řemen s 5 zubama a širokej skoro 140? Bud je to blbost nebo jsem to blae pochopil, ale tak jako tak tam mas malo rozmeru...

Datum: 07.12.12 08:13

na. Ostatní kóty si doplň sám.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.