Jak otevřít soubor ve wordu?

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den,

kamarád mi poslal soubor ve wordu, ale on má nainstalované nejnovější office, já mám 2003, nevíte někdo jetsli to jde nějak rozluštit, nějak jinak otevřít něčím? Děkuji

2 odpovědi na otázku

4x

nainstaluj si microsoft.com/...

pokud se snad nepodaří odkaz tak je to z webu Microsoftu najdi soubor FileFormatConverters.exe

Sice můžeš kamaráda požádat o zaslání ve starém formátu ovšem jak bude nových Office přibývat časem bys třeba jen žádal o zaslání ve starším formátu, tohle máš "na věky"

Formáty xlsx a docx zvládají co vím i nové verze OO.

doplněno 22.09.09 16:00:

jo MS tomu oficálně říká

Sada Microsoft Office Compatibility Pack pro formáty souborů aplikace Word, Excel a PowerPoint 2007

1x

Pokud systém nemá možnost otevřít nějaký dokument,zeptá se,ve kterém programu si přejeme soubor otevřít a ukáže tabulku programů,nainstalovaných v počítači.Tam zvolíme Open Ofice a pokud to v něm otevřít jde,otevře se.Při ukládání už soubor bude uložen ve formátu open ofice.Dokonce i zaheslované soubory a adresáře jde v open ofice otevřít.Heslo při ukládání nerespektuje.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]