Nastavení WIFI sítě přes AP na Win XP

Od: Datum: 06.11.12 15:42 odpovědí: 3 změna: 27.11.12 16:20

Ahoj, mám router( access point) od D-Link WR741N, v NTB mám WIN XP, internet mám od UPC.

AP s modemem klasicky propojím kabelem do WLAN, do L1 dám kabel do NTB, nastavím síť dle návodu, popř. ručně doladím IP v nastavení. Když se však chci připojit k bezdrátové síti, píše mi to, že "certifikát nutný pro přihlášení k síti nebyl nalezen". Na internetu jsem našel, že se má vypnout nějaké ověřování 802.11, ale když to vypnu, tak mi to také nejede.

Síť tam je, signál má plnej, ale wifi mi nejede. Internet přes kabel mi jde normálně.

Prosím o radu, jak to nastavit. Jsem laik, tak prosím polopatě. Děkuju *frajer*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.12 17:41

to se tu nenajde nikdo, kdo by tomu rozuměl?

Datum: 27.11.12 12:02

Takže sítí to není, jiný počítač než s XP se v klídku připojí. Zkoušel jsem to samé udělat i u přítelkyně, která má ten samý router, přes Wifi kartu, ale nejde to, přičemž na NTB s WIN 7 to jde v pořádku.

Od: juldab*
Datum: 27.11.12 16:20

V tom Dlinku dej disablovat QSS. Je to pin pro rychly nastaveni a dale se podívej na typ wpa nužeš mít wpa psk a wpa2 psk dále si nastav ručně šifrování třeba na aes no a v xp to musíš mít stejný

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.