Ohodnoť te mojí pc sestavu.

Od: odpovědí: 15 změna:

Dobrý den

chtěl bych abys te ohodnotili mojí sestavu a případně napsali návrhy na změnu komponentú.Moc by mě zajímalo jestli sem vybíral správně.Děkuji předem za všechny rady a ohodnocení!

agen.cz/...

agen.cz/...

agen.cz/...

agen.cz/...

agen.cz/...

agen.cz/...

agen.cz/...

15 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar gotrekzagary

Nevypadá to špatně. Jaký OS na tom hodláš provozovat?


to eště nevim ale asi bych skusil ty nové windows 7. nebo bys te doporučil náké jiné?myslí te že na této sestavě šli nejnovější hry na plné detajli?

Hry pojedou, ale záleží na rozlišení v jakém je budeš spouštět. Čím vyšší, tím větší nároky na výkon. K celé sestavě si pořiď ještě dobrou myš a klávesnici, optickou mechaniku a kvalitní monitor. Win7 je dobrá volba, ale i kdyby jsi teď koupil Vistu, budeš mít pravděpodobně nárok na "upgrade" zdarma.


nevim proč ale visty se mi nák sprotivili.To je asi blbost kdybych tam dal windows xp?Eště sem se chtěl zaptat jestli 750w stačí na utáhnutí této sestavi?myš už mám vibranou- agen.cz/...

monitor a mechaniku si zatim kupovat nebudu poněvadž sem naplnil rozpočet na sestavu.:(

 


eště poslední dotaz,myslí te že bych se mohl pustit sám do sestavení tohoto pc.věřim si že bych to zvládnul ale zase neměl bych to nechat na prodejci?jinak mockrát děkuji za rady.

avatar
Upozornění od sys spider 10. 09. 2009 13:35:57
Dotaz stačí položit jednou ;)

Na sestavení počítače není nic složitého. Pokud to ale děláš poprvé, je lepší si k tomu pozvat zkušenějšího kamaráda.

Zastánci montáže u prodejce argumentují dvouletou zárukou na sestavu, případně zahořovacími testy, které vyloučí vadné komponenty. Otázkou zůstává, kolik prodejců se ještě zdržuje zahořovacími testy. Ohledně té dvouleté záruky - je to sice pravda, ale na druhou stranu mají všechny komponenty samostatně též svou záruku, která je mnohdy i delší než dva roky. U prodejce bych si nechal počítač sestavit v tom případě, když by některá z komponent měla záruku kratší než dva roky a prodejce garantoval záruku dva roky na sestavu bez ohledu na vadnou komponentu (tzn. že by uznal dvouletou záruku i na součástku, která ji samostatně prodaná má kratší).

Pokud mají všechny komponenty záruku stejnou nebo delší, než je záruka poskytovaná prodejcem na celou sestavu a pokud máš šikovného kamaráda, který už to někdy dělal a pomůže Ti, tak směle do toho, ušetříš. Jen bacha na statickou elektřinu. Dnešní komponenty jsou sice odolnější, ale i tak není vhodné při sestavování šoupat např. základní deskou po koberci z umělých vláken. Je lepší použít vhodný povrch - třeba stůl.


sice sem nesestavoval pc ale asi 1000 krát sem se hrabal v pc rozebíral,viměnoval a tak..

a ani nevim jestli agen tu službu nabízí to sestavení toho pc.

díky za vičerpávající odpověd:)

Pokud s tím máš alespoň takovou zkušenost, tak směle do toho. Já si taky svůj první PC postavil sám

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]