Špatný zvuk internetu

Od: ® odpovědí: 6 změna:

Asi týden nemohu sledovat pořady na internetu /ze Streamu ani z Novy/ pro velmi špatný zvuk.Zvukové efekty a hudba jsou trochu slyšet,ale mluvené slovo je skoro neslyšitelné,vše doprovází rušivé zvuky.Na Pc jsem nic nepřeinstalovala,nijak jsem nezasahovala do režimu. Vůbec nevím,zda je chyba na straně mého PC nebo Internetu.Když rozkliknu starší pořady,které vím,že hrály původně dobře,tak dnes už také vykazují špatný zvuk.Prosím poraďte.

6 odpovědí na otázku

0x

Jaký máš systém a jakým přehrávačem pořady přehráváš?

Díky za snahu pomoc.Mám window XP.S tím přehrávačem je to pro mě těžší,nevím pomocí čeho dochází k přehrávání - nedokážu to zjistit,neboť programům vůbec nerozumím.Mohu pouze uvést,co mám nainstalováno.Adobe Flash Player 10,Adobe Acrobat 5,Adobe Reader 7,Windows Media Player - tyhle programy jsou na PC už delší dobu a nikdy problém nebyl.

Možná to chce doinstalovat nějaký kodek nebo pluigin, napiš sem ještě, jaký používáš prohlížeč (Internet Explorer, Firefox?) a podívej se, jestli máš nainstalovaný doplněk pro WMP

IE: Nástroje>Spravovat doplňky

Firefox: Nástroje>Správce doplňků>Zásuvné moduly

V ovládacích panelech>Přidat nebo odebrat programy se koukni, jestli a jaké kodeky máš nainstalované

Mám IE,žádné Kodeky ani pluiginy,či doplněk WMP,zatím to fungovalo bez. Dnes mě ale napadlo udělat bod obnovy k datu,kdy vím,že to šlapalo a zdá se,že by to mohlo být vpořádku - nejsem totiž sama,kdo s PC pracuje,ale při poruše všichni mlčí.Ale když už si byl tak hodný a jsi zasvědcený,mohl bys mi poradit,co bych si měla stáhnout za programy,aby byl příjem,co nejlepší / on ten zvuk je i tak poměrně nekvalitní//,sam vidíš,že mám to základní - asi dávno překonané.Nainstalovat a odinstalovat zvládám,ale,co je k čemu a jak dobré,to fakt jde mimo mě.Taky mi poraď,co potom vymazat jako zbytečné,aby to nezatěžovalo PC - moc děkuji už předem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]