Ovladač zvukové karty Asus

Od: odpovědí: 16 změna:

*bzum* mam stejny problem jako slečna co jsi smazala zvukovou kartu s pc ja mam pc stary ASUS a nemužu nikde najit a stahnoutovladač do ASUS mam tu sice jeden program ale tam když kliknu na zvukové karty ASUS tak jetam error asi je stranka zrušena ... Prosím pomoc děkuji

16 odpovědí na otázku

2x

Patrně nemáš nainstalovaný ovladač. Ten bývá na CD dodané k základní desce. Pokud ho nemůžeš najít, dej sem označení základní desky, zkusíme něco najít.

porad mi prosím*slunce*

No bez uvedení označení základní desky to nepůjde. Pokud to nezjistíš sama, zkus si nainstalovat program HW INFO32 a podívat se na položku Motherboar. Tam označení bude uvedeno.

naistalovala jsem diky:)

0x

Ahoj, takhle ti nikdo nepomůže, musíš napsat operační systém, jakou máš zvukovku. O jakém programu to píšeš?

0x

možná by to chtělo napsat jaky tip zvukové kartty to je.:)nebo zkus www.asus.com

to jsem zase Já zvukova karta mama pc značka Asus bohužel nemužu na najid cd zv.. omlouvam se ale fakt tomu moc nerozumim co mam přesněji napsat děkuji

Stále nepíšeš, jaký máš OS. Zkus pravým myšítkem na Tento počítač>Vlastnosti>Hardware>Správce zařízení>Řadiče zvuku, videa a her.

Po rozkliknutí bys tam měla mít název zvukové karty, přes pravé tlačítko je potom i možnost aktualizoat ovladač.

Napsala jsem ti to jak si pamatuji z XP, pokud to není úplně přesně, tak se omlouvám

ano instaluji ale vždy mi to napiše nelze dokončit:(

doplněno 09.09.09 12:06:

*nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]