Jak získat stopu bicích z mp3/klipu?

Od: odpovědí: 20 změna:

Zdravím,

zná někdo program/způsob jak si z písničky "vytáhnout " bicí, nebo jiný způsob, jak získat nahrávku se stopou bicích z mp3/klipu?

Thx :)

20 odpovědí na otázku

1x

Ovládáš anglinu? Zkus pohledat a stáhnout program Anvil Studio. Kdysi jsem s ním uměl a dohle se tam dalo, dělal i party, pracoval s wav a midi

Hej moc dik zitra vyzkouším, anglina by neměl byt velky problém, kdyžtak slovník ;)..

no a jak mam vyřešit problém, že demo verze programu chce max. 1 minutovou MIDI/WAV skladbu?

warez, crak, serial... ale pšššt...

mimochodem zkus guitar pro. Najdeš si tab pro danou písničku (www.911tabs.com je asi nejlepší), vypneš všechny stopy kromě bicích a můžeš exportovat do *.wav

dá se stáhnout i verze s reálnými zvuky všech nástrojů. Nevýhodu to má v tom že je to náročnejší na HW a chvilku se to načítá.

Upozornění od sys maverick 31. 08. 2009 09:48:55
Nenaváděj k warezu...

0x

Ahoj na to je dobrý a jednoduchý program MP3 knife ted danný úsek si prostě vystřihneš;)

Ten váš mp3 knife umí vystřihnout část písničky, ale na to jsem se nějak neptal, když má např. písnička od Metallicy 5:35 a potřebuji slyšet pouze bicí, tak výsledný čas bude opět 5:35 ;)

Aha tak to jsem špatně pochopil takže potřebujete jen "zlumit" hlas a slyšet jen bicí

Ideální by bylo ztlumit hlas zpěváka, zvuk kytar atd...

Dříve jsem to řešil tak, že jsem našel na netu noty na bicí a přes program TabTrax si je nechal přehrát, ale ten program je strašně primitivní (zvukem jednotlivách bubnů/činleů a tak celkovou kvalitou nahrávky...), proto sháním vhodnější způsob.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]