Vypnuti UAC ve Windows 7

Od: Datum: 19.08.09 17:38 odpovědí: 2 změna: 19.08.09 17:55

Prosím Vás o radu kde sa vo Windows 7 vypína služba UAC?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cybermagefroll*
Datum: 19.08.09 17:49

Pomocí nabídky Start spusťte Ovládací panely, otevřete Uživatelské účty a klepněte na odkaz Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů.
Nové nastavení UAC má podobu táhla se čtyřmi polohami. Nejvyšší zabezpečení znamená, že vás systém bude vždy upozorňovat při instalaci a změnách ve Windows, a to i při těch, které provedete sami. Druhá pozice je výchozí nastavení, kdy vás UAC upozorní jen na změny prováděné některými programy - nikoli vámi samotnými.
Třetí pozice je prakticky stejná, pouze zde zamezíte přepínání na tzv. Secure Desktop, Zabezpečenou plochu. Jinými slovy vypnete nepříjemné stmívání, které u některých grafických karet nutí monitor probliknout. A konečně nejnižší pozicí táhla lze UAC úplně vypnout.

www.extrawindows.cz/nove-vyhledavani-uac-sprava-uzivatelu-ve-windows-7

Ohodnoceno: 2x
 
Od: angelcze*
Datum: 19.08.09 17:55

Ovládací panely -> Uživatelské účty a zabezpečení rodiny ->uživatelské účty -> změnit nastavení nástroje řízení uživatelských účtů. tam si nastavíš co chceš. Vypnuto je to když to nastavíš uplně dolu (nikdy neupozorňovat)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.