Nelze se přihlásit na ICQ

Od: odpovědí: 12 změna:

Ahoj všichni. Mám problém s ICQ. Přeinstaloval jsem počítač a nemohu se přihlásit na svůj účet. Stále mi hlásí, abych zadal platné jméno, nebo heslo. Nevíte někdo, co s tím? Díky za odpověď. *J*.

12 odpovědí na otázku

1x

- udělej co to po tobě chce
- zkus se přihlásit na webu- meebo.com nebo icq.com
- pokud stále špatné tak u icq je kolonka zapomenuté heslo- bude to i na icq.com, tam můžeš na mail získat zapomenuté heslo

aohjky jak je mas ja ti neco reknu ja sem se rozesla z mim klukem*mala**mala**srdce*

0x

Tak ti nevím přesně, používám qip, ale nezadává se poprvé číslo účtu a heslo? Zkus to.

0x

Jo, nepouživej svuj nick při přihlášení ale ICQ číslo a k tomu tvoje heslo.

Díky za odpověd, to právě dělám ale i tak mi hlásí chybné heslo, nebo chybné jméno. Díka za odpověď a za snahu. Jindra.

0x

Já zase používám QIP a problém mám s tím, že doma se přihlásím, u kamaráda taky, v práci ne a u kolegy v práci taky ne. Jedna je firemní síť a druhá u kolegy je soukromá O2. Tak nevím jestli to je nastavením QIPu, nebo třeba firewallu. Nezná někdo odpověď? Skype mi jede třeba všude a přes meebo se připojím taky všude.

0x

Zdravím, nejspíše bude problém ve špatném čísle účtu neo hesle, povzpomínal bych a zkušel to opětovně, snad to výjde;)

Nu právě, že to nemusí být překlepem- i když tadfy je velká šance že ano. Už jsem se několikrát jak osobně tak tady přes poradte setkal s uživateli kterým opravdu správné jméno a heslo nešly a řešilo se to přes zapomenuté heslo na stránkách icq

0x

Zkus si zadat nové heslo. Pokud nefunguje, zkus napsat znova icq číslo, místo přezdívky (Účet: jinsa, Heslo: ******) (Účet: 123456789, Heslo: ******) Pokud ani to nefunguje, zkus nové heslo i číslo, a pokud ani tohle nefunguje, nedá se nic dělat, a musíš si založit nový účet.

0x

ja mam stejný problém. ale kamaradi mi raděj at místo jména dám icq číslo mě to teda nejde ale skus to ty.

Díky za odpověď a za snahu ale nejde mi to ani když zadám číslo ICQ. Asi to bude chtít založit nový účet. Jindra.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]