Jak se vrátí pc o 5 dní zpět?

Od: Datum: 30.11.12 19:20 odpovědí: 4 změna: 30.11.12 22:32

Dobrý den chci se zeptat jak ve Windows 7, se vrátí o 5 dní zpět, když jsem to zkoušela tak so to posunulo, místo aby to nabídlo dny, tak se to posune jenom o hodinu zpátky. Jak tam dám aby se to posunulo více? Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 30.11.12 19:26

start - obnovení systému a tam zadej datum jaký potřebuješ

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.12 19:31
avatar

Já to pochopil tak, že tazatelka chce posunout systémový čas, nikoliv obnovit systém. Neznám WIN7, ale u XP (a všech starších) stačí 2x klik na časový údaj v pravo dole na liště a otevře se okno, kde se dá datum a čas libovolně měnit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepr®
Datum: 30.11.12 22:32
avatar

Pokud má pravdu tady kolega magdon, tak stačí kliknout jednou na hodiny na liště - dole Změnit nastavení data a času - první záložka Datum a čas - vpravo Změnit datum a čas - vybrat si datum, případně změnit čas (dvakrát kliknout na hodinu - označí se modře - napsat nový - totéž s minutama případně sekundama) Kliknout na OK. totéž na dalším okně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 30.11.12 22:24
avatar

Jen doplním: Start - dole do vyhledávacího políčka zadat obnovení systému. v otevřeném okně kliknout na další. Otevře se tabulka, kde je možné, že je zobrazen jen poslední bod obnovení. Pak stačí vlevo dole označit volbu Zobrazit další body obnovení a zobrazí se jich haba kůk.

Ovšem není jisté, že tam bude zrovna ten přesný den co potřebujete. Systém dělá záznamy jak uzná za vhodné např. při aktualizaci systému. Nebo si taky záznam můžete vytvořit sama. Taky záleží jak často zapínáte počítač. Pokud denně, tak je pravděpodobné, že tam ten den bude (případně jeden před).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.