OPERA vs pravopis

Od: Datum: 30.11.12 18:39 odpovědí: 7 změna: 30.11.12 19:17

Ahoj, dneska jsem si stáhla prohlížeš Operu, protože Chrome mě už docela štval, ale nějak mi to neopravuje/opravuje překlepy v např. komentáři na youtube. Můžu napsat třeba jen "ahoj" a ono mi to červeně podtrhne, že tam mám chybu, i když ji tam rozhodně nemám. Jazyk mám nastavený čeština, tak nevím, v čem to bude... :/...:P:.. :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.12 18:56

Klikněte pravým do textového pole a... :)

Ohodnoceno: 2x

Od: break*
Datum: 30.11.12 18:59

dobře, už to mám. :) děkuju. a můžu se ještě zeptat, jak je možné, že mi OPERA nepřekládá anglické (nebo jiné stránky, co nejsou české) weby do češtiny?

Datum: 30.11.12 19:02

nevím proč by to dělat měla ;) Chrome to nabízí, je to prohlížeč od Google a tedy využívá vlastní překladač. Opera nic takového v základu nemá.

Datum: 30.11.12 19:02

Protože to umí jen prohllížeče s jádrem Chromium - nejen Chrome, ale třeba i SRWare Iron (doporučuji vyzkoušet, narozíl od Chromu neodesílá data Googlu a má pár funkcí navíc, popsáno zde).

Datum: 30.11.12 19:00

Pro kontrolu českého pravopisu v češtině stačí kliknout do jakéhokoliv input pole pravým tlačítkem a vybrat dole v kontextové nabídce Slovníky » Přidat/odebrat slovník(y)... Zaškrtněte češtinu, klikněte na další, přijměte licenční podmínky, nechte slovník stáhnout a dokončete.

Od: break*
Datum: 30.11.12 19:08

dobře, děkuji :) moc jste mi pomohli a j to už chápu _)

Datum: 30.11.12 19:17

Kdyžtak od verze tuším 11 můžete do Opery instalovat různé doplňky - jedním z nich je i doplněk pro překládání stránek...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.