Admail

Od: Datum: 30.11.12 18:23 odpovědí: 9 změna: 07.12.12 10:59

Dnes mi přišel mail s následujícím textem (pod čarou).

Víte někdo, o co jde?

Samozřejmě jsem tam neregistroval a chtěl jsem se odhlásit, ale bez prvního přihlášení to nejde.

Na internetu jsem o tom nic nenašel (takže zaběhnutý projekt to asi nebude).

___________________________________________________________________________________________

Dobrý den,
rádi bychom Vás přivítali v již zaběhnutém projektu Admail ve kterém je už téměř 2,3 milionu užívatelů.
Budete dostávat to co je v dnešní době nejdůležitejší, informace. Získáte důležité informace o slevách, akcích, pracovních příležitostí a mnoha zajímavých nabídek z různých odvětví. Navíc za to dostanete i zaplaceno, až 5 Kč za každý přečtený Admail a až 50 Kč za vyplněný dotazník.
V tuto chvíli máte již na svém účtě 200 Kč jako vstupní bonus, stačí se jenom přihlásit!

Tohle je Váš první Admail. Klikněte zde, a přihlásíte se přímo do svého účtu, nastavte své heslo a vydeláte tím 5 Kč!

Tento email je zasilan na zaklade registrace Vaseho emailu na serveru Admail.cz, nebo poskytnuté licence třetí stranou a je odeslán se souhlasem uživatele. Z odberu techto emailu se muzete odhlasit ve svem uzivatelskem ucte na adrese www.admail.cz.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.12 18:24

Stačilo by hledat... kravina

Vyplácí od 1000 nahoru a velmi těžko a dlouho se k takové částce budeš dostávat, jestli se vůbec dostaneš.

doplněno 30.11.12 18:25:

maily přijdou tak dva denně po koruně a dotazník se dočkáš možná jednou za půl roku.

Kdysi jsem byl na Rmailu, je to to samé, "vydělal" jsem asi 70 Kč a pak jsem se na to z vysoka vykašlal. To co tam klikáš měsíc máš za hodinu brigády.

Ohodnoceno: 2x

Od: 121212
Datum: 30.11.12 18:31

Jasně, že je to kravina.

Ale proč mi to píše tenhle mail.

To mi vytvořili účet na základě registrace na nějaký stránce vůbec s tim nesouvisející?

Hlavně by mě zajímalo, jak přišli na můj email a jak to úplně zrušit.

Od: mowla*
Datum: 30.11.12 18:40

Vůbec na to nereaguj - jakoukouli reakcí jen potvrdíš, že ten mailbox je ´živý´...

Sběr mailů pro takovéto spamy běží na různých webech - stačí svůj mail někam uvést a za chvíli spamy ´frčí´...

doplněno 30.11.12 21:46:

To Mikihans: Ano - mailservery prodávájí databáze adres...

Od: 3011
Datum: 30.11.12 21:34

Teď sem si přečetla ten samý e-mail a taky koukám jako puk. Asi se budu držet rady neodpovídat a nereagovat :)

Datum: 30.11.12 21:38

Taky mi to přišlo. Vyklikala jsem to do nevyžádané pošty. *bum*Vím, že se s adresami obchoduje, ale moc by mě zajímalo, odkud mě vyšťourali všichni ti magoři, co mi nabízejí hory doly černý les.

Datum: 30.11.12 21:43

Já mám asi dva měsíce založenou novou emailovou adresu. Zatím jsem ji NIKDY, NIKDE A NIKOMU nedával, ani se přes ni nikam neregistroval, prostě nic.

Po dvou měsících už tam mám tak tři spamy denně od různých českých stránek a obchodů... Takže mě napadá jen to, že adresy prodává sám poskytovatel mailu, v tomto případě centrum.cz... pak mám email, na který se registruju VŠUDE a znají ho všichni a spamů mi tam chodí stejně.

Od: komoo
Datum: 01.12.12 21:45

je to nechutný podvod. tiež to máme v schránke a zaujímalo by nás prečo. A aha čo som našiel

http://hoax.sk/spam/pozor-na-…-spamu-a-este-na-to-upozorni/

Od: jendislav
Datum: 04.12.12 11:11

Dnes jsem tento web nahlasil na ÚOOU.

Od: hulinek22
Datum: 07.12.12 10:59

Nevím, přišel mi stejný mail, tak jsem to zkusila. Říkám si, že za to nic nedám. Každý den otevíráme emailovou schránku, takže mi vůbec neublíží otevřít pár reklamních mailů navíc. A ještě je to i docela fajn, protože se mi na můj účet připisují peníze, jen tak za klik. A reklamní kampaně bývají zajimavé. Mně se to líbí. A prý pokud nechceš aby ti chodili maily od nich, stačí jim napsat a oni si tě vymažou z databáze.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.