Win 7 nenačítá profil uživatele - co s tím?

Od: Datum: 06.01.14 09:36 odpovědí: 4 změna: 06.01.14 11:30

Dobrý den,

nevím kde se stala chyba, ale notebook mi najednou při spouštění a přihlašování hlásí toto : Službě Služba Profil uživatele se nepodařilo přihlášení. Nelze načíst profil uživatele.

Heslo jsem zadala určitě správné, tím jsem si naprosto jistá. Zkoušla jsem notebook asi 5x restartovat, ale pořád to hlásí to samé při pokusu o přihlášní :( Ještě včera to fungovalo normálně, nevím co s tím :(

Do systému se vůbec nemůžu přihlásit - mám nastavnej jen jeden účet - ten u kterého mi to hlásí tu chybu. Poradíte mi, jak mám počítač opět zprovoznit? Mám Windows 7 Home Premium.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.14 10:19

Dobrý den

Vyzkoušejte počítač spustit v nouzovém režimu Pokud se vám to povede obnovte počítač pomocí bodu obnovy třeba 3 dny zpět.

Hezký den.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dollyface
Datum: 06.01.14 10:48

Děkuji za radu, bohužel k možnosti spuštění počítače v nouzovém režimu se nedostanu :( ...Po zapnutí notebooku se objeví výzva k zadání hesla - a to když zadám, tak se má normálně spustit Windows, ale ted mi to píše tu chybu, že nelze načíst uživatelský účet.
Jiný účet tam nemám, takž se jinak do systému nedostanu :(

Od: fribble*
Datum: 06.01.14 11:04

Ihned po zapnutí počítače klepejte na F8 - nouzový režim spustíte i bez uživatelského účtu. Pak se podle předchozí odpovědi vraťte do data, kdy bylo vše OK.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dollyface
Datum: 06.01.14 11:30

Děkuju :) tak už se to obnovuje, snad to pofrčí :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.