Nejde spustit PC

Od: Datum: 29.11.12 11:17 odpovědí: 8 změna: 29.11.12 14:00
avatar

Dobrý den, mám tu jeden takový zvláštní problém...Dnes ráno jsem chtěl zapnout počítač, ale bohužel sem se nedočkal a to přesto, že večer normálně šel...obraz se zasekl ještě před načítáním windows na obrázku mého procesoru, který se tam ukazuje při každém zapnutí, ale dnes tam prostě zůstal a dál to nic nedělalo..při zapnutí se větrák roztočil, ale asi po 5sec se přestal točit..procesor ten se točil jako vždy a zdroj také...Zkusil jsem vyndat větrák od procesoru a kompletně ho vyčistil od prachu...po té se mi počítač nastartoval a normálně naběhl, ale větrák se stále netočil...zkusil sem ho dát do úsporného režimu a když jsem ho zase nahodil, tak se větrák už chytnul a normálně se točil..asi po minutě se mi PC úplně zaseknul a po restartu už zase nenaběhnul a zase se zasekl na tom obrázku..nedávno sem měnil RAM ale problém přetrval i přesto když sem tam dal zpátky ty staré co sem měl předtím! Prosím pokud víte čím by to mohlo být způsobované, tak poraďte budu moc rád...problém ze stal prostě z ničeho nic...nerozumím tomu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 29.11.12 11:23

Postupně povytahuj všechny konektory a zapoj je zpět (jen vyndat-zandat), totéž s kartami ve slotech, pamětmi...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.11.12 11:39
avatar

Děkuji za radu..toto pomohlo a počítač se opět zapnul, nicméně větrák stojí pořád a ani se nehne...jinak jde jak se zdá vše jak by mělo..

Od: mowla*
Datum: 29.11.12 11:42

Pak zkus větrák zapojit ´natvrdo´ na 12V (12+, GND - z PC zdroje) - pokud se nerozběhne, vyměnit - i větráky občas ´dožijí´...

;)

doplněno 29.11.12 11:43:

Není zač...

;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.11.12 11:42
avatar

A už se rozběhnul sám od sebe, ale stejně mě trápí, že tak pozdě...tak doufám, že se mi to zase nesekne a nebudu tam, kde jsem byl před půl hodinou, jinak díky moc za radu..

Datum: 29.11.12 13:24
avatar

Bohužel musím opět otravovat :( ale problém se vrátil..brouzdal sem po internetu a v tom prostě počítač zamrznul a nic nedělal..čekal jsem poměrně dlouho a po restartu se opět stalo to co předtím..při prvním restartu se mi načítal windows, ale pořád asi 10minut a prostě se ne a ne načíst...tak jsem zkusil restartovat znovu a zase se to zaseklo na tom obrázku a pak mi jen zčernal obraz a po třetím restartu se to už jen zase zaseklo na tom obrázku...dál to restartovat nebudu, musí tam být někde nějaký problém, ale vážně je mi záhodou co by to mohlo jít...od vaší poslední odpovědi to šlo krásně, dokonce jsem hrál i docela náročnou hru a pak zase zničeho nic to zamrzlo...

Datum: 29.11.12 13:36
avatar

Před týdnem jsem měl stejný problém. Přepoj konektor od disku na základce do jiné ho konektoru. Může to být tím, že má disk špatný kontakt a načítání přestane.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.11.12 13:39
avatar

Děkuji, určitě vyzkouším a dám vědět :)

Datum: 29.11.12 14:00
avatar

Paráda počítač opět běží jak má, vypadáto že si měl pravdu, díky za pomoc, ale spíš to vypadá, že bude špatný kontakt přímo na disku než v desce, je to tam takový uvolněný, ale s tím si už poradím, tak ještě jednou dík.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.