Jak odstranit problém s odesláním emailu

Od: Datum: 29.11.12 10:52 odpovědí: 13 změna: 17.12.12 19:49

Zdravím předem a hned děkuji za každou radu. Mám soustavně opakující se problém a to po kliknutí v G mailu na Odeslat tak okno upozorní : Chyba je nám líto, došlo k chybě serveru a váš email nebyl odeslán. OK

S tím nejde hnout a čekat dost dlouho a zavřít okno to by email vymazalo. Nejde ani uložit. Mám WVistu 32 GChrome,IE 9 a

poštu v Gmailu. Díky moc.

doplněno 17.12.12 12:53:

nyní dokonce při kliknutí na odeslat tak vyskočí lišta s upozorněním :... "jejda ...systém zjistil problém ( # 000 ) Nový pokus se uskuteční ... 4,25

A neodešlu email ani když třeba 3x načítám znovu a restartuji PC. Nevím jestli tzřeba náhodou to nemůže dělat WIFI Router.

Díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.12 11:21
Nesnažíte se poslat jako přílohu nějaký spustitelný soubor? Takové přílohy vám protokol nedovolí odeslat. Musíte je před odesláním zazipovat nebo jinak zabalit.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.12 22:05

Opávám se, že do zipu se g.maul taky kouká, Aspoň já to vždy musel řešit tak, že jsem extenzi smazal a napsal příjemci, by si ji zase doplnil.

Od: ladaadal*
Datum: 29.11.12 11:23

Nemáš v příloze něco velkýho, co už neprojde skrz server?

Datum: 29.11.12 16:12

Nechcete vyzkoušet jiný prohlížeč? Také používám Gmail a v Opeře ani ve Firefoxu s ním nemám žádné problémy.

Datum: 17.12.12 12:57

Díky za typ, ale trošku podrobněji: mám tedy odinstaslovat GChrome a nainstalovat Operu?

Od: luke237
Datum: 17.12.12 18:01
Oba mohou byt nainstalovany soucasne (stejne jako mas ted GChrome a IE9). Ted k nim jen pridas Operu.

Datum: 17.12.12 18:17
Já s úspěchem používám na Gmail vestavěnýho emailovýho klienta v Opeře. Udělej to taky tak a nebudeš se muset stále přihlašovat do webovýho rozhraní. spustíš Operu a emaily ti přijdou automaticky.

Datum: 17.12.12 19:49
Takhle to funguje v kazdem postovnim ("emailovem") programu. Staci si spravne nastavit parametry IMAP4 pristupu na Gmail. Neni zapotrebi si kvuli tomu instalovat a spoustet Operu (kompletni balik, ktery obsahuje vedle weboveho prohlizece i postovni program). Nekdo nize zminuje Outlook, ale postovnich programu (i mnohem mensich nez Outlook) jsou desitky.

Datum: 17.12.12 18:34

Nerad do toho kecam, neznam gmaIL, ale nema nahodou jenom spatne nastaveny SMTP , teda pokud se v gmailu nastavuje?

Datum: 17.12.12 19:21
No, neřekl bych. Z dotazu jsem pochopil, že nepoužívá jakéhokoliv emailového klienta, ale webové rozhraní.
Nastavení jak SMTP, tak i POP3 a nebo IMAP teprve přijde.

Datum: 17.12.12 19:23

Myslis az zacne treba pouzivat Outlok

Datum: 17.12.12 19:38
Proc by se nastavoval? Prihlasuje se pres webove rozhrani. Tam se na zadne POP3/IMAP4/SMTP nehraje. Vsechno to jede pres HTTP.

Datum: 17.12.12 19:29

CCleaner, vymazat vyrovnávací paměť (cache) a "sušenky" (cookies).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.