Minecraft - nejede lan

Od: Datum: 23.11.12 15:51 odpovědí: 4 změna: 24.11.12 22:28

MINECRAFT. Hraju minecraft se sourozencama přes lan, vždy to fungovalo normálně. Dala jsem open tu lan a jelo to normalne se pripojili ostatni. a ted nevim co se stalo to nejede. proste ip se v multiplayru objevi ale uz se na ni nikdo nepripoji i IP se zmenila a to na 0.0.0.012646 vzdy to bylo 10.0.. něco... nevim v cem je chyba poradte prosim

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.12 17:41

Jste všichni přojeni na stejný modem? Jinak bych skusil použít hamachi. :) Pokud Nevíte jak tak si to jednoduše vygooglete.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.11.12 16:11

Já bych potřebovala vědět, proč to z ničeho nic přestalo jet. Vždy jsem spustila svůj Singleplayer a pak OPEN TO LAN. Pokaždé se v chatu objevila IP adresa 10.0.0.01: (5 cisel), ale najednou se mi tam objevi 0.0.0.0: (4 cisla) a když se někdo zkouší připojit tak mu to nejede, objeví se něco ve smyslu SPOJENI SELHALO. Nikdy předtím to neudeělalo a nevím co se zmněnilo. Nemá s tím někdo zkušenosti? POpřípadě co stím?

Datum: 24.11.12 19:33

4 čísla jsou právě správně.

Datum: 24.11.12 22:28

to teda nejsou kdyz s 5 to jelo a se 4 to nejede

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.