Pomalé načítání všeho

Od: Datum: 28.11.12 20:34 odpovědí: 13 změna: 29.11.12 18:23

po vymazání HD a nové instalaci windows XP se vše pomalu načítá...třeba otevření složky trvá dlouho taky otevírání stránek internetu...nevím jestli mi na to neschází nějaký ovladač?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.12 20:55

Pokud jsi nainstalovat pouze Windows a pak už nic, tak ovladače stoprocentně chybí. Na základní desku (a její části), grafická karta, popřípadě utilitky jako dual-core otimiser (pro AMD procesory). Pokud je tohle vše nainstalované, bude problém jinde.

doplněno 28.11.12 20:56:

oprava: optimizer

doplněno 28.11.12 21:14:

Výjmenuj všechny co jsi nainstaloval. A neškodilo by napsat co je to za počítač. Pokud jsou všechny ovladače už správně nainstalované, bude problém jinde.

doplněno 28.11.12 21:16:

Aha ty jsi holka. To jsem zjistil až teď, tak se omlovám za špatné koncovky. :D

Od: gaabininka*
Datum: 28.11.12 21:11

ovladače co počítač "chtěl" mám nainstalované ale nevím jestli to ještě nějaké ještě nechce - jak se to dá zjistit?

Od: tomasgulas
Datum: 28.11.12 21:23

Nazdar. Mně to evokuje myšlenku, že máš nějaký antivir. A on kontroluje soubory ve složkách, které otevíráš.

Datum: 28.11.12 21:25

Zmáčkni WinKey (vlevo, vedle altu)+Pause (vpravo nahoře) => Hardware => Správce zařízení a tam se podívej, jestli nemáš nějaký konflikt nebo něco.

Datum: 28.11.12 21:29

ve správci vše ok - žádnej žlutej otazník...antivir mám essential ale ten byl i předtím a vše šlo normálka...

Datum: 28.11.12 21:41

A máš ovladače grafiky? Možná máš nějaké defaultní, tím pádem by Ti to neukazovalo chybu...

Co máš uvedeno jako grafickou kartu v tom Správci zařízení?

Datum: 28.11.12 21:50

Ale špatné ovladače grafiky nemůžou tak razantně zabrzdit počítač. Ledaže, by se obraz zobrazoval s extrémní prodlevou, ale s tím jsem se nikdy nesetkal.

Datum: 28.11.12 23:23

Já bych řekl, že pokud má ve složce hodně souborů a používá velké ikony, tak může. Stejně tak grafika na stránkách. Pokud je ale opravdu celý počítač zpomalený, tak těžko říct.

Datum: 29.11.12 18:12

nemám velké ikony ani hodně souborů ve složce (nově nainstalovaný windows)...

počítač - AMD Sempron(tm) Procesor
3100+
1.81 GHz , 256 MB RAM
grafický adaptér - NVIDIA GeForce FX 5200

nechce se někomu na to podívat přes Team Viewer?

Datum: 29.11.12 18:23

Hele, ta grafika je strašně slabounká, jestli to nebude tím. Psala jsi, že Ti to předtím šlo dobře, ale máš stejný systém jako předtím? ;)

Od: mark15516
Datum: 29.11.12 12:01

možná ovladač grafické karty ... pokud máš nějakou starší je možné že její ovladač nemá instalátor k dispozici na CD a tak systém běží v neakcelerovaném režimu ...

dobre myslena rada: nikdy nepouzivej ZADNE programy ktere se oznacuji jako optimalizatory, urychlovace a podobne s prominutim zhovadilosti. Neumi situaci zlepsit a ty bezohlednejsi z nich jeste vic zatezuji system.

Datum: 29.11.12 18:15

jak zjistím jestli mám staré ovladače nebo jestli jsou bez problému?

Datum: 29.11.12 18:19

Já moc s Windows nedělám a nejsem v práci, abych se podíval, ale pokud máš defaultní ovladače, tak se Ti v tom Správci napíše něco jako generický adaptér, obecný ovladač nebo něco takového. Pokud máš ATI nebo Nvidii, měla bys tam vidět tohle.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.