Acer Aspire V3-551G Windows 7 Bluetooth

Od: Datum: 09.01.13 12:17 odpovědí: 6 změna: 09.01.13 15:14

Mám problém jelikož na mém novém notebooku acer aspire v3-551g byl systém windows 8 a já jsem zvyklý na windows 7 přeinstaloval jsem teda windows 8 na windows 7 ale zjišťuju po nainstalaci všeho aktualizací programu všeho prostě že mi nejede bluetooth ovladače jsou nahraný ve správce zařízení mám bluetooth adapter a bluetooth enumerator všechno je to zaplý i služby aby to fungovalo jen že v tray v liště ikona je a když dám na ní pravým na myši je tam přidat zařízení na to kliknu i viditelnost mám nastavenou a když kliknu teda na přidat zařízení tak to píše že si mám ověřit jestli je to zařízení viditelné které chci aby bylo viditelné to je například mobil prostě bluetooth nenajde žádný zařízení furt to píše jak to hledá nic to nenajde a v opačném směru ani mobil nevidí ten bluetooth co je v počítači to je dost podivný mám ještě jeden starej notebook od asusu a tam to funguje bez problému jen u toho aceru mám problém jinak je to windows 7 ultimate 64bit kdyby mě někdo mohl poradit byl bych moc rád děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ellchupakabra*
Datum: 09.01.13 12:35

a ovladac na nej mas urcite z windows 8 ze ...?...najdi ovladac na windows &...

Ohodnoceno: 0x

Od: ondry*
Datum: 09.01.13 12:57

ano na windows 8 mám jen že ten nenainstaluju když mám windows 7 napíše mi to že musí být změněn systém

Datum: 09.01.13 12:59

a ten co byl na windows 7 na internetu tak jsem stáhl snad v 5 verzí a když jsem je zkoušel všechny tak to nefungovalo ano ty ovladače se nahrají vše v pohodě ale nikdy to žádný zařízení nenajde.

Od: ellchupakabra*
Datum: 09.01.13 14:57

prosimte napis co mas za PC...

doplněno 09.01.13 15:00:

zkousel jsi nejakej program na update?...hardweru?...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.13 15:09

Acer Aspire V3-551G je to notebook kde byl windows 8 a mám tam ted windows 7 ultimate 64bit nemusí se někde třeba něco přepsat aby to fungovalo?

Datum: 09.01.13 15:14

program na update hardwaru to ne

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.