Programy pro tvorbu prezentací?

Od: Datum: 04.11.12 16:04 odpovědí: 11 změna: 04.11.12 22:58

Dobrý den,

Potřebovala bych všechny názvy dostupných programů pro tvorbu prezentací.

Děkuji :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.12 16:10

Beamer, Keynote, SlideRocket, Impress LibreOffice, PDFrizator, Kingsoft Presentation, PowerPoint
Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.11.12 20:18

Prezentace se taky dá vytvořit jako obrázky a pak přehrávat v libovolném prohlížeči obrázků, popřípadě z toho pomocí XnView udělat jeden .exe soubor.

Datum: 04.11.12 16:10

1) Mohla bys úvést, k čemu to potřebuješ? To mi přijde jak domácí úkol do školy.

2) Neškodilo by trochu vlastní snahy ve stylu "Já našla PowerPoint, Impress,... znáte další?

Od: prezentace
Datum: 04.11.12 16:30

1.Ano je to úkol do školy a hodně důležitý :)

2. Mám seznam ;)... jen jsem chtěla vědět jestli někdo zná ještě nějaké a ty moje jestli jsou to programi na prezentace

Od: terezaodpoved
Datum: 04.11.12 17:04

Jenom pro informaci. Tato otázka se týká závěrečné práce z předmětu s rozšířenou výukou výpočetní technologie a autorka jí potřebuje na závěrečnou práci na které bude pracovat celý šk. rok a je na úrovni vysoké školy. Nedělejte prosím ze všech školáků primitivní děcka. Pokud někdo chce pomoct určitě mu nebude vadit, že bude muset psát trošku delší odpověď . Jestli jste tu opravdu jen za účelem komentovat a nepomáhat. Nekomentujte! Děkuji za pochopení.

Od: prezentace
Datum: 04.11.12 17:06

Opravdu bombová :-* :)

Datum: 04.11.12 19:43

A Váš seznam? (Bylo by zbytečné opajkovat, co již máte.)

Datum: 04.11.12 17:22

Pokud je tazatelka na úrovni vysoké školy, mohla by vědět, že ve slově programy se píše tvdé y.

Ze všech školáků se tu samozřejmě primitivní děcka nedělají, u některých to ani není nutné...:)

Nicméně i mně tu chybí jakási spolupráce tazatelky s ostatními. ale budiž.

Smůla, neradím, komentuji...

Datum: 04.11.12 17:48

Jestli je tazatelka na ůrovni vysoké školy určitě umí používat internetové vyhledávače.

doplněno 04.11.12 17:53:

Třeba slunečnice.cz prezetace

Od: buss®
Datum: 04.11.12 18:53

A proč by to dělala(li), když stačí zadat potřebuji... a jsou tací co vyhoví.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.11.12 22:58

Já i ostatní rádci zde pomáháme rádi. Ale myslím si, že je potřeba naučit tazatele, aby se trochu snažili. A přístup "já to mám, ale chci to i od vás" se mi osobně moc nelíbí. Mimochodem, "software pro prezentace" může být velmi široký pojem. Neškodilo by to trochu lépe definovat. Někdo by klidně mohl říct, že editor videa je také software pro tvrobu prezentací, protože se v tom dá vytvořit poutavá firemní prezentace...

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.