Televize a wifi

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den. Televizi máme připojenou na wifi příjem youtube. Sledování ruzného programu na youtube se pomalu načítá stránka před spuštěním. Je problém že je nás hodně připojených na wifi v paneláku? Notebook i telefon připojený na wifi problém není žádný. Jak to opravit? Děkuji.

2 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar jenyk
Máš v bytě svůj router který ti dělá WiFi síť, viď?
Za cenu malých, větších i hodně velkých komplikací bych natáhnul kabel.

 


0x

Záležet to bude na více různých faktorech. Z tvého příspěvku není zřejmé jestli máš vlastní WiFi síť z vlastního routeru a nebo celý panelák používá jednu společnou WiFi síť. Pokud je celý panelák na stejné WiFi síti tak to bych se ani nedivil, že ti internet na televizi funguje pomalu. Pokud máš v okoli spoustu WiFi síti tak nějaký rušivý vliv na to také to určitě bude mít. Také může záležet jak rychlé máš internetové připojení od poskytovatele a jak daleko máš tu televizi od routeru. Já bych měl mít internet s rychlostí 12 Mb/s a s internetem na televizi přes WiFi nemám většinou problémy (YouTube) a to i když rychlost poklesne někdy i trochu pod 10 Mb/s. Televizi mám asi 20 m od routeru přes 2 cihlové stěny. Zkus si na te televizi proměřit rychlost internetu přes některé internetové měřiče např. dsl.cz/..., https://rychlost.cz atp. aby jsi zjistil jak rychle ti teče internet do televize.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]