Jak vypnout windows defender ve win10 pro 64bit?

Od: ® odpovědí: 10 změna:

ví někdo prosím? díky

10 odpovědí na otázku

0x

Když nainstaluješ konkurenční antivir, měl by si Defender sám vypnout

0x

Ovladaci panely - Windows Defender - Nastroje - Moznosti - Administrator
Tam pak zrusit zaskrtnuti Pouzit tento program a Ulozit
(Mozna se ty jednotlive kroky budou v ceske verzi jmenovat trochu jinak. Tohle je pouze muj preklad z anglicke verze.)

0x

Proč autor dotazu píše zdlouhvý dotaz? Vyhledávač -> napíší "defender vypnout"(dvě slova) a mám odpověď v prvním řádku vyhledání: blog.buchtic.net/...*sok*

to jsem projížděl celé dopoledne, něco aktuálního co by fungovalo prosím? je nějaký nezavirovaný free antivir, jehož instalací se win defender vypne? díky

jo tady: start, settings, ochrana před viry, nastavení, spravovat, vypnout ochranu v reálném čase

Ale za chvíli se to stejně zase zapne. Vyzkoušeno. Přes registry to už taky zakázat nejde... Taky bych se ho rád zbavil.

0x
Konkurenční nezavirovaný antivirus To je krásný výraz. Mrkvosoft už kdysi dostal pěkně tučnou pokutu za to, že vázal používání Widlí na vlastní antivirové produkty a nechtěl umožnit jejich vypínání takže si myslím, že tam určitě možnost vypnutí být musí.

0x

Jak vypnout windows defender :
Můj antivir Kaspersky to sám nevypnul, takže jsem ho musela ve službách sama zakázat...ve Win 7 64 bit.

Jak vypnout windows defender ve win10 pro 64bit?
Jak vypnout windows defender ve win10 pro 64bit? #2

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]