Nová MMO(RPG) online hra

Od: odpovědí: 3 změna:

Ahojky, zoufale hledám nějakou novou MMO(RPG) online hru. Dlouhé roky jsem hrála Ragnarok a WoW. A teď bych chtěla novou hru, ale podobnou Ragnaroku - hratelností a nemusí být podobná grafikou (ktará je 2D postavy ve 3D světě). Ragnarok je od WoW velmi odlišný. V Ragnaroku se dá hrát za více postav (takže si otevřu třeba 5 účtů a hraju s jednou postavou a chodím si do kempu pro boosty) a hlavně se tam huntí věci , takže se zabíjí velké množství potvor (a né jen cca 20-30 do questu jako ve WoWku). Prostě hru kde se o něco musím snažit a né, že mi to padne na 10% ze slabé příšery. A také hru, kde padají epic věci z obyčejných mobů (třeba na 0,02% - což je přibližně 8000 zabitých mobů) a hru kde se dá dobře obchodovat i s equipem. V Ragnaroku je speciální class merchant a ten si otevře obchod a tam prodává své věci, na tom "netrvám" klidně ať to jde přes aukci... Prostě něco na čem můžu "zabít" stovky hodin a skěle se bavit. Je mi jedno jestli to bude anime nebo reálná grafika, jestli to bude ve vesmíru nebo ve středověké Evropě nebo v Mordoru... Klidně to může být v angličtině. Předem děkuji za tipy.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
No, těžko poradit. Světy nehraju. Já občas vysedávám u Star Conflict, které je mixem snad všeho a jak název napovídá, je to tedy ve vesmíru. Co hra nabízí?
.
.
.
1) Základ hry se podobá WoT, nebo WoWs od Wargamingu, kdy máš teda tady o dost promakanější strom různých lodí, od mrňavých stíhaček po obrovské lodě třídy Destroyer. Máš na výběr klasické herní mody PvP, PvE, PvE mise (něco jako krátká kampaň s bosem na konci), jadnou za čas se otevře bitva proti superbosovi, kterého udoláváte třeba ve 12. hráčích. Za misi máš herní peníze a zkušenosti, plus třeba nějakou součástku, z těch si můžeš pak stavět různé zbraně, nebo lodě (podobné stavění různých mečů, štítů, lektvarů a já nevím čeho ještě ve world-hrách)
.
.
.
2) Volný let, kdy si prostě vezmeš jakoukoliv svojí loď a můžeš volně létat po docela dost velkém vesmíru rozděleném na sektory spojené skokovými branami, každý sektor je úplně jiný, a je tam vážně hodně sektorů, kde narazíš na různé nepřátele v podobě UI Pirátů, mimozemšťanů, nebo prostě jiných hráčů. Můžeš je přepadat, ničit. Nebo jen tak létat a hledat mezi asteroidy suroviny, ze kterých pak stavíš součástky a z těch zase nějaké ty bonusové zbraně, nebo lodě.
Na to, kolik toho hra nabízí má ke všemu slušnou 3D grafiku. Hraju ji s přestávkama přes 2 roky a ještě jsem pořád nevyzkoušel vše.
Jsou tam 3 herní frakce (národy), každá má jiný design lodí a jiné vlastnosti, a funkce. Každá frakce má 4 druhy lodí, stíhač, bitevník, fregata, destroyer. Krom destroyera, který se staví hlavně ze součástek je zde pro každou větev myslím 15 levelů jednotlivých lodí. No prostě furt je co levlit. Krom levlení úrovní lodí, levlíš i jejich zbraně, moduly (dobíjení štítu, oprava trupu, atd...).
Pokud by byl zájem o vesmír, doporučuji...

Děkuji, zkusím .-)

 


0x

Gw2 - základ je free , neplatí se měsíční poplatky. Tisíce hodin hraní , člověk si užije jak solo hru tak i hraní v partě.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]