Jak vydělávat na YouTube - zkušenost

Od: odpovědí: 2 změna:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak lidé vydělávají na YouTube?
To tam jen vloží video a čím více lidí ho uvidí tím, více dotyčný vydělá, protože se ve videu zobrazí reklamy?
Obyčejné video je schopno vůbec něco vydělat?
Děkuju za zkušenosti
2 odpovědi na otázku

 

 


3x

Ne to je jinak. Ty si aktivuješ kanály a můžeš vkládat videa jakákoliv. Pokud máš pocit, že se na ně dívá dost lidí (vše záleží na námětu a zpracování) tak si aktivuješ platbu z počtu prohlédnutí, ale jde o reklamu. Příklad : když máš 1000 shlédnutí, tak máš 10kč. Vždycky uber dvě nuly. Jenže ten kdo se dívá nesmí mít blokované reklamy.

Víš co udělej? Inspiruj se. Dívej se na videa a sleduj na co koukáš a kolik to má shlédnutí . Jsou lidé, kteří mají na všem 500.000 shlédnutí a ti vydělávají. Přímo na youtube máš moře návodů jak na to a víš proč? Aby vydělali na takových jako ty. Tady máš jednoho a koukni a nastuduj jeho videa. Vysvětluje tam úplně všechno jako laikům jak co udělat a vše na co by ses ptala. Takže takto se vydělává. Tento dělá návody. Jiný vaří. Musí to ale lákat lidi. Bitky a nehody mají nejvíc bohužel.


youtube.com/...

 


0x

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]