PS4 paysafecard

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den,prosím o radu,pokud nějaká je Koupila jsem synovi paysafecard (přes terminál na benzině) on si zadal na PS4 PIN code,který byl správný a peníze se dostali do PS4 ale nemůže je využívat,protože mu to pak začne psát aby zadal heslo do přihlášení na PSN,používáme pouze jedno heslo ale to když zadáme,tak mu to napíše že je špatné.a normálně je stále přihlášený.Dřív jsme to dobíjeli a nikdy problém nebyl až teď.Nevíte čím by to mohlo být?

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar junkers

Jo, to jsem měl taky. Určitě jste připojeni přes nějakou wifinu, v mém případě problém vyřešilo připojení PS4ky přímo na kabel, kterým byl připojený router. Že prej to má Sony nějak děsně zabezpečeno. *zed*

Tohle je absolutní nesmysl co píšeš ... způsob připojení nehraje žádnou roli. Mlátit se můžeš smajlíkem o zeď jak chceš, ale šíříš tu jen bludy.

 


0x

paysafecard.com/...

Postupuj podle návodu, pokud heslo které zadáváš není uznáno jako platné, tak zřejmě platné není nebo zadáváš omylem heslo do něčeho, máš vypnutý numlock, zapnutý capslock nebo jinou typickou uživatelskou chybu. Pozorně si přečti výzvu k zadání hesla, nejspíš tam něco podstatného přehlížíš.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]