Graficka karta podrazuje otacky na vetraku

Od: Datum: 03.11.12 19:04 odpovědí: 2 změna: 03.11.12 22:48

Dobry den
Mam takovy problem,pri hrani,nacitani ci zapinani jakekoliv aplikace se tu a tam obcas na cca 60 s zcerna obrazovka,zpozoroval jsem ze je to mozna diky graficke karte ktera jakoby podradi rychlost otacek na graficke karte (u vetraku) protoze kdyz se mi toto stane,vzdy grafika podradi,nevite prosim cim by to mohlo byt? Dekuju

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.11.12 20:09

"grafika podradi" znamená, že se zvýší otáčky větráčku? - pak se velmi pravděpodobně jedná o přehřívání grafiky...

Nejlíp:

1. vyčistit chladič a větráček grafiky (když už bude otevřené pecko, tak všechny chladiče a větráčky ;) )

2. vypnout v nastavení grafické karty vypínání větráčku (nebo snižování otáček) - časté přehřívání kartě nesvědčí, brzy odejde...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.11.12 22:48

Ještě mě napadá, jestli není slabý zdroj a třeba tu grafárnu neutáhne, obzvlášť třeba v hrách. Míval jsem totiž obdobný problém, ale faktem je, že jsem měl i několik harddisků, ale jak jsem vyměnil zdroj za o kousek silnější, hned moje problémy s počítačem zmizely. U mě tedy když se takhle jakoby kousla, tak to skončilo hned restartem, nebo BSOD, ale mohlo by to být podobné. Ale je to jen taková úvaha.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.