Skype- jak vymazat zdělení na profilu,

Od: Datum: 26.11.12 23:51 odpovědí: 4 změna: 27.11.12 22:53

Dobrý večer, potřebovala bych poradit, jak mám vymazat zdělení na SKYPU. Začátečnickou chybou jsem napsala zdělení na vlastním profilu, vedle ikonky a teď nevím jak to vymazat. Klávesa DEL a BACK SPACE nereagují. Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.12 23:58
avatar

Klikněte na domeček vedle svého jména, z Home to přepněte na Profile, klepněte na vámi zadaný text, otevře se editační políčko, to smažte a vedle fajfkou potvrďte. Tím se to vrátí do původního stavu (není zadáno nic, je tam šedý text, že můžete něco zadat).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ilon
Datum: 27.11.12 00:17

Děkuji za radu, ale nepodařilo se . Ta zdělení jsou stále na hlavní stránce. Není to tím, že už je tam mám uloženy delší čas? Promiňte, ale s počítačem začínám po 50 a nemám ve svém okolí nikoho kdo by poradil.

Datum: 27.11.12 09:06
avatar

Jste si jistá, že to sdělení máte stále na hlavním profilu? Teď vyšla nová aktualizace skypu a než jsem ji použil, tak mnou vymazaná sdělení na starém skypu nebyla zvenčí vidět, jen pouze u mě na profilu-jakási historie těch komentářů. Po aktualizaci na novou verzi již nejsou vidět ani tam.

doplněno 27.11.12 09:07:

Požádejte někoho, s kým si píšete, ať vám řekne, jestli je tam vidí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: abc*
Datum: 27.11.12 22:53

Dobrý den,

dejte nahoře (mírně vpravo) ,,Profil''.Následně vám vyjede nastavení vašeho profilu.Vyjede vám také vaše jméno,pod kterým je to sdělení.Klikněte na ten celý text a normálně na klávesnici napište to,co potřebujete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.