Zatažený procesor na 100% Prečo?

Od: odpovědí: 5 změna:

Mám starý procesor Intel Pentium D zaťažuje sa na 100% aj pri spusťaní youtube alebo my celý proces google chrome spadne samo od seba.Teploty su na tento počitač dobré včera som ho aj prepastoval.Neviem čo to spôsobuje to zaťaženie.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

Podívej se do Správce úloh, ten ti odpoví.

Správce úloh: Klik pravým na Hlavní panel, pak klik levým na Správce úloh.


doplněno 22.05.18 11:02:

To teď nevím, to záleží na tom, co zjistíš.

 


Ďakujem.Skusim to a čo potom ked to zistim?

 


0x
avatar mikihans
I při spuštění YouTube? Ale to je na takový starý procesor naprosto běžná věc, dnes jsou internetové stránky, a YouTube co či Facebook zvlášť, pěkně náročné na procesor.

 


0x
avatar totak
Potom. co zjistíš co ti nejvíc zatěžuje procesor a žere nejvíc RAM, budeš mít seznam ostatních běžících procesů a můžeš některé zbytečné zastavit.
doplněno 22.05.18 14:36: Časem zjistíš že na tak starém procesoru je největší brzdou systém Windows a že by bylo lepší přejít na nějaký výkonově méně náročný Linux.

 


0x
Dneska uz nejsou stranky jednoduche jako driv, ale same animace, JS, co zatezuji porocesor docela dost, stejne tak RAM. Vykon PC roste, datove limity nejsou, tak jsou stranky preplacane grafikou. Jedno kliknuti je stovky KB a treba jen pri praci s Gmailem projdou siti stovky MB, pri prohlizeni FB delsi dobu i GB. Prohlizec sezere i prez 1 GB RAM a starsi CPU to neutahne.
Ve Win je sprace uloh prehledny a je videt, kolik CPU, RAM si proces bere.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]