Prohlížeč neotvírá stránky

Od: Datum: 11.08.17 21:11 odpovědí: 14 změna: 12.08.17 22:20

Z ničeho nic mi Google chrome přestal otvírat stránky i třeba mall.cz a další ,hlásil Aj chyba...odinstalovala jsem a nainstalovala jiné prohlížeče ,některé něco otevřou ale pak zase to nereaguje na nich ,něco neotevřou ,nyní tam mám operu ta aspon něco otevře ale většinbou také hlásí Stránka havarovala -čím to je?PC nemám dlouho -takže,antivirák mám -čisté

doplněno 12.08.17 15:33:

tak jsem zjistila že jak se snažim otevřít stránku tak v levém dolním roku se objeví : posílám požadavek na maxcdn.bootstrapcdn.com -je to normální? stránku to neotevře -Stránka havarovala hlásí Opera ,chrome hlásí Aj chyba .-...

doplněno 12.08.17 19:32:

HURÁÁÁÁ už to jde konečně se mi podařilo instalovat Firefox(to mi pořád nešlo ) a už to jede

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.17 21:20

Patrně tam opravdu máš nějakého vetřelce, kterého antivirák neodhalil. Doporučuji použít ADWcleaner a Malwarebytes Antimalware, pokud to nepomůže, pak odborníky na viry (viry.cz, pc-help.cz) nebo přeinstalaci.

doplněno 12.08.17 08:00:

@ivy: Obojí stáhneš ze stránek malwarebytes.com, a to zde https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/ a zde https://www.malwarebytes.com/mwb-download/ .

Ve druhém případě použij free download, pro okamžité použití to stačí. ADWcleaner se neinstaluje, spouští se přímo dvojklikem na stažený soubor, Malwarebytes je třeba nainstalovat, spustit, on se aktualizuje a provede kontrolu.

Ohodnoceno: 2x

Od: ivy5®
Datum: 12.08.17 01:08

a sakra ...a to co doporučuješ mám někde stáhnout?a pokud tak kde? díky

Datum: 12.08.17 14:57

Tak bohužel nemohu nic ani stáhnouit - i nyní to hlásí stejný problém-stránka havarovala :(

Datum: 11.08.17 21:58

Možná je vetřelec v systému, možná jinde. Jen pro jistotu, jaký že antivirák to používáte? A nešťoural se někdo nezkušený v jeho nastavení?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.17 01:09

Eset-a ne nikdo se v tom nešťoural...(leda možná já ,že to ani nevim ale

Datum: 12.08.17 01:34

A nemáte třeba kolísavé WIFI připojení? Mohl se objevit v okolí nějaký zdroj rušení, v kombinaci se slabým přijímačem se to může takto podobně projevovat. Nesdílíte s někým internetové připojení?

Datum: 12.08.17 14:53

tento PC co mi to dělá nemá Wifi -nboťas funguje normálně .Ještě doplním že facebook a mail fungují bez problémů

Datum: 12.08.17 14:56

tento PC co mi to dělá nemá Wifi -nboťas funguje normálně .Ještě doplním že facebook a mail fungují bez problémů.A s nikým připojení nesdílím.

Od: ben®
Datum: 12.08.17 00:29

Dobrý den, já problém odhaduji, že došlo k automatické aktualizaci antiviru a ten nyní přísně blokuje obsah. Nebo máte současně spuštěno více antivirů. Zkuste dočasně zcela vypnout antivir/y (on ani nemusí běžet stále) a vyzkoušet prohlížeče. Můžete i použít program CCleaner a vyčistit si prohlížeče a OS. Zdravím!

doplněno 12.08.17 10:41:

ivy5 - zkuste také "prosté" Obnovení systému z nabídky Start (ke staršímu bodu obnovení, kdy to ještě vše fungovalo).

doplněno 12.08.17 15:15:

ivy5 - píšete, že PC nemáte dlouho, tak tam asi mnoho vlastních dat a programů nemáte. Takže, když si uděláte zálohu svých dat např. na flashku či ext. HDD a uděláte to Tovární nastavení, tak bude OS jako byl nový (a snad bez "šupáků z internetu" a bez problémů). Aplikace si nainstalujete znovu a svá data tam vrátíte z té zálohy. Více už neporadím, tak hodně štěstí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.08.17 01:11

Ccleaner jsem už zkoušela-nepomohlo to ,odinstalovat antivirák už taky -stejný :(

doplněno 12.08.17 01:12:

také to ale vidím že mi to něco blokuje

Datum: 12.08.17 15:02

to jsem chtěla udělat hned jak to začalo blbnouit ale nenašla jsem obnovení systému do určitého datumu j,mam windows 10 a našla jsem jen Obnovení systému do továrního nastavení

doplněno 12.08.17 15:16:

task bohužel ted jsem to našla ale nejde tam nastavit dřívější datum ,lze to jak to tak viodím změnit jen tedy na tovární nebo do včera 11.8. a mě to blbne pádr dní už :( ,takže to by nic nevyřešilo

Datum: 12.08.17 16:31

Stáhni ten ADWcleaner a Malwarebytes na noťasu a na flešce je přenes do PC. Pak můžeš udělat kontrolu a likvidaci vetřelců, které to najde.

Datum: 12.08.17 16:40

ad doplněno 12.08.17 15:33: to nic, to je CDN (distribuční síť obsahu), nic závažného, ani podezřelého. Spousta webů to používá.

Koukám, že se vás ještě nikdo nezeptal, tak to udělám já. Neinstalovala jste nějaký program (cokoliv) v mezidobí co se stránky načítaly a kdy se načítat přestaly? Nevzpomínáte si na něco zvláštního z té doby, co se dělo s PC?

Mohla byste ještě na zkoušku nainstalovat Firefox, to je velmi odolný prohlížeč. Když to nezobrazí ani on, tak už nic.

Datum: 12.08.17 22:20

ad doplněno 12.08.17 19:32: Ok, to bychom měli, Firefox šlape. Ale protože určité podezření na havěť ve vašem systému sdílím se satamem i já, jděte nyní na fórum viry.cz, vytvořte si účet (zaregistrujte se), pak přejděte konkrétně na tuto stránku: https://forum.viry.cz/viewforum.php?f=13, založte tam nové téma kliknutím na stejnojmenné tlačítko a začněte s nimi řešit analýzu a vyčištění vašeho systému. Vložte jim tam log z RSIT nebo z FRST podle jejich návodů a řiďte se tím, co vám napíšou. Když něčemu nebudete rozumět, nebojte se říct si o radu, jsou tam zvyklí pracovat s laiky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.