Jak odinstalovat adblock

Od: odpovědí: 5 změna:

Dříve sem měl ve firefoxu adblock, jenže mi stránky kvuli tomu blokovali přístup tak sem ho odinstaloval ale pořád se mi zobrazuje na stránkách upozornění že mám zaplí adblock, přitom v doplncích ho nemám. Zakázal sem hjo a smazal.

5 odpovědí na otázku

1x

1) Zapnout firefox -> do adresního řádku napsat about:config -> spustit -> do vyhledávacího pole napište tracking a hned první vyhledaný řetězec privacy.trackingprotection.enabled zkontrolujte, zda není hodnota na true -> dvojklikem změnte na false. Vyzkoušejte funkčnost.

2) Vypnout firefox -> start -> napsat firefox.exe -p -> spustit -> vytvořit si nový profil a vyzkoušet to v něm. Pokud to nebude dělat, je vadný profil -> překopírovat si záložky atd do nového profilu. Pokud to bude dělat, je vadný firefox -> klikněte na nastavení (3 vodorovné čárky) -> otevřete nápovědu k firefox (modrý otazník) -> klikněte na technické informace -> v sekci Vyladění aplikace Firefox klikněte na Obnovit Firefox. Pokud ani toto nezabere -> reinstal firefoxu

Jak odinstalovat adblock

0x

Zkus nainstalovat totok: ten umí vymést i ty zbytky, co ti tam furt vyskakujou. IObit Uninstaller - Best Software Uninstall Tool for Your Windows XP/7/8/10 PC iobit.com/...

0x

Některé weby mi hlásí, že blokuji reklamy AdBlokem, přestože jsem jej ani neměla nainstalován (jde o jejich chybu). Někde pomůže zakázat JavaScript a stisknout 2 x F5. Pokud to nepomůže, vyhledám si informace jinde.

tohle mi dělá jenom firefox na kterým sem ten adblock měl

Naopak bych řekl, že Javascript musí být povolený jinak to spousta stránek vyhodnotí, že adblock javascript zablokoval a je tady aktivní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]