Na pc jde internet jen s pomocí cyberghost

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý den, doteď jsem se připojoval pomocí CyberGhost na servery v čr, ale už jsem na všechny ip adresy ve hře dostal ban :D.Tak jsem si řekl, že se pokusím si změnit ip pomocí cmd. Napsal jsem tedy do cmd ipconfig /release, a poté ipconfig /renew. Od té doby mi internet na tomto počítači nejde. Funguje jen když se připojím na jiný server pomocí CyberGhost. Nevíte co s tím?

Video podle kterého jsem to dělal:


1 odpověď na otázku

 

 


3x
avatar yakub

Jestli tomu rozumím: dostal na svou IP adresu ve hře BAN a proto jsi si nainstaloval CyberGhost, který ti vytvoří VPNku s určitou jinou IP (které jsi už nechal všechny zabanovat taky) a tak jsi zkusil se zaplým CyberGhostem změnit IP adrresu příkazem ipconfig RELEASE a RENEW a od té doby nejde internet, jen přes VPN. Hrál jsem si s tím celé odpoledne a dělal šílená harakiri a snažil se to různě rozbít a následně opravit a myslím, že to mám. Zapnutím VPNky CyberGhost drze pozmění IPv4 protokol a z DHCP (dynamicky přidělovaná IP) změní DNS servery na své statické adresy, což po sobě při vypnutí programu zase opraví nazpět. Jééénže tím, že jsi spustil RELEASE, tak jsi přerušil veškerá síťová nastavení a v tu chvíli CyberGhost nějak naboří onen protokol (protože má uvolnit IP ale zároveň přidělit starou IP) a skutečně pak nejde internet. RENEW už pak nic neudělá. Jenže pokud zůstal CyberGhost zapnutý (nebo jej opětovně zapneš při rozbitém internetu) tak hlásí "Unlock internet connection" na což když klikneš, tak se odblokuje a je to funkční. Kdyby ne, tak stačí zadat v command lajně (CMD) opět ipconfig renew.

PS: Věz, že administrátor serveru bývá většinou chytřejší, nežli uživatel, který se ho snaží obejít, takže pokud zablokoval IP adresy všech dostupných VPN serverů, které CyberGhost nabízí, tak je vcelku jedno, kolikrát si a na co změníš svou IP adresu, protože jakmile se přihlásíš přes CyberGhost, tak budeš opět ve VPN, která má svůj rozsah IP, které jsou už zakázané. A ty jentak nezměníš.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]