Jak změnit barvu tabulky v Excelu

Od: Datum: 16.07.17 20:08 odpovědí: 3 změna: 16.07.17 20:17

Mám tabulku v Excelu, všechny linky i text jsou v červené barvě. Prosím poraďte, jak změnit barvu linek i textu.

Došla mi totiž barva a chci tabulku vytisknout černě. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.17 20:14

Než začnete experimentovat s barvičkami v tabulce, zkuste se podívat do nastavení tiskárny. Některé barevné tiskárny mají v nastavení volbu "vytisknout černobíle".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.07.17 20:16

Já bych spíše prohledal nastavení tisku a pokud je tam možnost černobílého tisku, tak ji zapni.

Pak nemusíš předělávat tabulku.

Ale pokud chceš opravdu přebarvit celou tabulku, tak pomocí buňky v levém horním rohu tabulky označíš celou tabulku a pak změniš barvu textu, barvu buněk a barvu ohraničení buněk.

Od: vilik
Datum: 16.07.17 20:17
Pravým tlačítkem myši na text a na tabulku, vybrat ikonu pro změnu barvy, změnit barvu na černou.
Pokud jde o tisk, můžete na tiskárně dát tisk černobíle. Někdy to stačí, pokud nemůžeme či nechceme měnit dokument.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.