Hledám videoklip

Od: Datum: 16.07.17 13:05 odpovědí: 7 změna: 19.07.17 11:26

Kdysi jsem viděla na Youtube jeden videoklip,kde se zpívalo a tančilo na nějakém ostrově. Byli tam nějací lidé a pak tam byly tanečnice,které vypadali jako Simíci. Mohli byste mi poslat mi na ten klip odkaz pokud ho najdete?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: orix
Datum: 16.07.17 14:47

katy perry nebo nicki minaj

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 16:55

Nebyla to ani jedna z nich. Byli tam myslím nějací chlapi. V úvodu nějaký chlap něco říkal a pak ten videoklip začal. Byl to poněkud starší videoklip asi z osmdesátých let. Ten chlap,co byl v úvodu byl fousatý a něco říkal. Pak ten klip začal. Zpívalo se tam a chvílemi se tam objevovaly tanečnice,které vypadali jako ze hry Sims 2 nebo Sims 3.

Datum: 17.07.17 11:23

Četl(a) jsi vůbec ten popisek,co jsem napsala pod tvou odpovědˇ? Já už nevím na jakou poradnu se mám obrátit,když mi nikdo neodpovídá. Když jsem se na to ptala v jiných poradnách,tak mi tam tu otázku vymazali a v dalších mi zase nikdo nechce odpovídat. Mohli byste někdo být tak hodný a podívat se po tom klipu? Ten popisek tam máte pod otázkou.

Datum: 17.07.17 16:57

Tady mi snad nikdo nepomůže. Popsala jsem to,jak jste potřebovali a pořád žádná odpovědˇ. Je tady vůbec někdo? V ostatních poradnách jsou na mě zlí a v téhle snad asi nikdo není,protože všichni zřejmě zmizeli. Můžete mi prosím pomoct s hledáním klipu? Celý den čekám na nějakou odezvu a pořád nic.

Od: orix
Datum: 17.07.17 18:21

ahoj, o tom fousatém chlápkovi jsi původně nepsala tak mě napadlo třeba


trochu tam jak simíci vypadají

asi to nikdo neposlouchá tak neví co to je, nebo to může být fanouškovské video jak dělají lidi videa z simíků nebo legokostek nebo minecraftáků a k tomu dají hudbu jakoukoliv tak pak by to mohlo být cokoliv

když mi to přijdeš zabroukat tak to třeba poznám ale takhle nahlucho je to těžký

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wev
Datum: 19.07.17 10:51

Aqua - Barbie Girl, tohle asi nemyslíš?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.17 11:26

Ne,to není ono. Ten klip měl formát obrazu jako z osmdesátých (nebo sedmdesátých) let (tzn: trochu pobledlý),na začátku byl nějaký fousatý chlap,který něco v úvodu říkal a pak ta písnička začala. A chvílemi se tam objevovaly ty (trochu jako) Sims tanečnice.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.