Ktery player je lepši VLC nebo KMP

Od: Datum: 15.07.17 13:24 odpovědí: 7 změna: 16.07.17 14:43

Mam nainstalovany KMP player asi 6 let.Nespomynam si kdo my ho nainstaloval ale pokazde kdy si chci přehrat film my Eset upozorni že je stranka zablokovana.Uvažuji na VLC player ten pry zvlada i Flac.Pomuže my nekdo z instalaci VLC.Sem laik.Diky. Mam win 32

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.17 13:36

Můžu vřele doporučit to VLC, ještě se mi nestalo, že by to některý formát odmítlo přehrát. Patří mezi nejoblíbenější přehrávače. Zde je zdroj: http://www.videolan.org/vlc/ KMP odinstaluj a vlka si zvol jako výchozí přehrávač.

Ohodnoceno: 8x

Datum: 15.07.17 15:44

Jy sem si to myslel,dekuji za odpoved..Diky.

Datum: 16.07.17 14:11

Prosim pekně ten VLC player asi neni v češtine že?A Asi tam bude neco potřeba zaškrtnout co je anglicky.Mužete my prosim poslat video navod jak a co zaškrtnout?Mockrat dekuji.

Datum: 16.07.17 14:31

stiskněte -tools -preferences- a language vyberte češtinu.Zdar Nebo vbyberte češtinu při instalaci .po instalaci jak je psáno.

doplněno 16.07.17 14:36:

jo a vpravo dole -uložit-save.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.07.17 07:04

Používám oba. Ale musím říct, že VLC je můj favorit. Když už bych si musel mezi nimi vybrat, volím VLC *tanec*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.07.17 08:09

Používal jsem také dlouhá léta KMP, ale při jeho aktualizaci mi byl do PC nainstalován i jeden soubor, který nešel žádným čističem odstranit, až jsem použil nějaký drtič souboru, a od té doby používám VCL, se kterým jsem velmi spokojen.

Ohodnoceno: 1x

Od: vernon
Datum: 16.07.17 14:43
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.