Nastavení spořiče obrazovky ve Window 10

Od: Datum: 15.07.17 05:53 odpovědí: 5 změna: 15.07.17 18:53

Jsem blb protože jsem si nechal dát do počítače pěknou kravinu a tou je Windows 10.Při každé aktualizaci něco zmizí,teď možnost nastavení spořiče obrazovky.Nevím jak spořič nastavit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 15.07.17 06:08

zakázat aktualizace a použít bod obnovz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.17 06:37

W10 není kravina a ten spořič nejspíš neumíš nastavit. Mám poslední verzi "desítek", tzv. Creators update a spořič funguje stále stejně, tj. normálně. Ovšem nevím, co máš na mysli pod pojmem "nastavení spořiče obrazovky".

Datum: 15.07.17 17:14

Já jsem si už na "desítky" zvykla a mám je ráda. A to jsem naprosto slabý uživatel. Byla jsem poučená, že se nemá říkat, že jsem blbá, ale že jsem slabý uživatel. *hi*​ Nepoužívám spořič obrazovky, používám možnost "režim spánku".

Ohodnoceno: 2x

Od: akym®
Datum: 15.07.17 18:48

V Nastavení (klávesou WIN+I) – Přizpůsobení> Zamykací obrazovka> a až dole je Nastavení šetřiče obrazovky. Nemůžeš to mít ztracený.
10ky jsou dobrý! *palec*

Datum: 15.07.17 18:53
Na noťasu mám ryze z cvičných důvodů desítky a nemůžu říci, že by chodily špatně. V drtivý většině případů je chyba mezi židlí a klávesnicí.
Ovšem pokud se ti desítky nelíbí, zkus Linux. Osobně mám na velkým kompu Linux Mint a maximální spokojenost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.