Jak změnit jazyk v OneDrive?

Od: Datum: 19.03.17 22:48 odpovědí: 2 změna: 24.03.17 07:50

Dobrý den,

když jsem přešel na WIN10, tak jsem po delší době ( více jak rok jsem na ONEDrive nebyl) zjistil, že se mi změnil jazyk na anglický. Ve WIN8 jsem měl český. Anglicky neumím. Nepodařilo se mi změnit na český. A jak nastavit, aby se mi nenahrávalo vše ( fotky ) z PC do OneDrive? Dostal jsem e-mail, že jsem totiž překročil limit OneDrive a že mi schránku zablokují, když neuberu fotky. Tak jsem fotky některé odebral. Kde se prosím dá nastavit co bych jenom chtěl do OneDrive nahrát?

Děkuji za případnou pomoc.

doplněno 19.03.17 23:06:

Jazyk se mi již podařilo změnit na češtinu. Potřeboval bych nyní, aby se mi fotky z PC nedostaly do OneDrive, když to sám nechci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.17 11:23

Tak je tam neukládejte. OneDrive se v PC chová jako složka. Ukládejte si to do PC a je to.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.03.17 07:50

Hmmm, ale to je přeci o nastavení klienta...u hodin si najdi onedrive, nastavení, automatické ukládání a tam si to změň

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.