Tiskarna po vyměně bare

Od: Datum: 16.02.17 15:15 odpovědí: 6 změna: 17.02.17 05:32

Dobrý den, měla bych otázku, vyměnila jsem v tiskárně barvy jako už mockrát, zapla jsem tiskárnu a na displeji mi vyskočilo upozornění ,, Došlo k chybě tiskárny, odpojte napajecí kabel a kontaktujte servisní službu." Jedná se o tiskarnu Canon MP 640. Nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto problémem? Nechce se mi s tiskárnou někde do servisu. Za jakoukoli radu moc děkují. Zkoušela jsem ji více krát zapnout a vypnout ale bohužel nic.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.17 16:18

Zkuste ji na chvíli odpojit od elektrické sítě. Nebo nějaké reset tlačítko tam není? Po resetu se vymaže nastavení.

Ohodnoceno: 0x

Od: pasekanka
Datum: 16.02.17 18:01

Ne žádné reset tlačítko tam není, ale všimla jsem si, že nad tou hláškou je napsané B200, také nevím co to znamená.

Datum: 16.02.17 19:14

Jak je stará? Tohle se stává dost často po záruce . Mrkněte sem kolik lidí má tu samou zkušenost http://www.zive.cz/poradna/ti…0-cq-483202/?consultanswers=1

Nebo tady je dobrý návod na opravu *smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: pasekanka
Datum: 16.02.17 22:16

Díky moc za rady, vyzkoušela jsem co se dalo a nic. Tiskárna je 6let stará, ale nebyla moc využivána. Asi skonči tak jak na tom videu.*plac*

Datum: 16.02.17 22:23

Zdravím.!

Proč..?

Proto..!

Datum: 17.02.17 05:32

Samozřejmě, jak jinak. Empirické výzkumy s relevantními výsledky výzkumného ústavu TV sraczka.

Televize 10 let, běží denně

Lednice 10 let, běží denně

Pračka 10 let, jednou týdně

První PC odešlo po 8 letech, monitor k němu běží dál 10. rok, denně.

Takové jsou výstupy zase z mého výzkumáku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.