Paypal - Bankovní účet

Od: Datum: 14.02.17 10:36 odpovědí: 1 změna: 17.02.17 06:43

Dobrý den,

na paypalu jsem měl přidány jeden bankovní účet, který jsem se rozhodl, že si odendám a místo něho si přidám nový, každopádně jakmile jsem si ho odendal a chystal jsem se přidat ten nový, tak jsem zjistil, že paypal mi kompletně bez důvodu "kvůli bezpečnosti" zablokoval přidání dalšího bank.účtu a ani si už nemůžu přidat zpátky ten můj starý.

Psal jsem na podporu jestli jsou schopný mi to povolit a po X zprávách, které jsme si vyměnili jsem zjistil, že toho schopný nejsou, respektive oni potřebuji, abych jim tam zavolal a řekl jim to osobně co potřebuji. Každopádně problém je, že má angličtina není až tak dobrá, abych se hovorově byl schopný domluvit. Takže se chci zeptat zda někdo neví co teď dělat?

Zkoušel jsem už hromadu způsobů jak to vyřešit, který mi i sám paypal doporučil, jako třeba smazat cookies, přesvědčit se, že paypal je vedený v té měně v které je ta banka atd. takový ty klasický věci, ale prostě nejde to.

Takže teď momentálně jsem celkem bezradný. Na paypalu jsem nic neporušil, bankovní účet jsem si tam přidal jenom jednou a po jeho odebrání se mi to z ničeho nic zablokovalo. Přes písemnou konverzaci paypal není schopný můj problém vyřešit a to i přesto, že si můžou ověřit kdo se na paypal přihlašoval, že tam je pouze jedna IP, pak jsem jim psal, že jim mohu klidně odeslat nějakou zprávu z toho mého čísla, aby si ověřili, že se jedná o mě atd, ale prostě nezájem.

Připadá mi to dost neprofesionální, že tato stránka po 18 letech nemá vyřešený problém týkající se lidí, kteří neumějí anglicky. A samozřejmě česká podpora zde není.

Nevíte někdo, jak tento problém vyřešit? Kdyby někdo můj problém vyřešil tak klidně bych mu poslal stovku na paypal jako poděkování.

Díky za případné rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.17 06:43
avatar
Oficiální česká podpora není ale existuje paypal fórum v češtině kde radí zkušení poradci. Bohužel odkaz mi teď vševěd google nenašel, budeš si ho muset dohledat sám.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.