Jak zobrazit KODI v TV

Od: Datum: 04.02.17 19:28 odpovědí: 4 změna: 05.02.17 10:12

Dobrý den. Jsem v tomto směru naprostý laik. Nainstaloval jsem si do tabletu Acer Iconia B1-750 ap. KODI a nevím jak zobrazit filmy v TV. Jde mně o to, jjestli kromě (zrcadlení) lze uskutečnit i nějaký jiný přenos mezi tabletem a TV. Přitom jako možnost přehrání videa se mně zobrazuje moje TV. Viz. screenshot.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tablet
Datum: 04.02.17 22:12

Taky se mi dlouho nedařilo. LG Smart OS2 integrované Wi-Fi. (řada LB) Videa z tabletu či z mobilu pomocí výborné aplikace BubleUPnP. Kodi pochopitelně nešlo. Volba Konektor zařízení Miracast se nedařilo. Dnes jsem do mobilu nainstaloval Miracast Display Finder a zadařilo se. Jistě je to sdílení či zrcadlení. Jak to nazvat.Po Startu to chce povolit WiFi displej. Hlásila se mi tam již LG TV

Je však možné že musí být i nějaké nastavení v TV.Konektor zařízení- Miracast- Spustit

Možná i Nastavení Síť WiFi Direct Nevím zda je nutné

LG je k routeru připojen kabelem. Tablet přes WiFi a Kodi jede na LG

Jinak Kodi používám v Android boxu a ten je k TV připojen přes HDMI. Tento box je lepší. Zbytečné kupovat Smart TV. Přijdu akorát o Hbbtv. Co se týče ČT to nahradí iVysílání. Dnes bych bral TV s Androidem, je tam i Kodi.

Podíval bych se i do Nastavení Kodi. Jsou tam různé volby. Např nutnost nastavení pro aplikaci Yates pro ovládání Kodi


doplněno 04.02.17 22:22:

V popisu Yatse určené pro ovládání Kodi je popsán přenos UPnP takže BubleUPnP. Ovšem aplikace musí být v jiném zařízení než je Kodi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.17 23:14

Uvidíme. Ráno to vyzkouším (tu aplikaci) Jde mně o to, že přes miracast se to dost trhá. Asi problém v datovém toku. Jinak díky za radu.

Od: tablet
Datum: 04.02.17 23:52
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.17 10:12

Je to len úvaha.Mala by sa vytvoriť domáca sieť a pripojiť jednotlivé zariadenia do nej.Čiže PC,Notebook,tablet,router,smart telka a pod. Potom v nastaveniach povoliť dátový prúd médii a mala by byť možnosť pristupovať z akéhokoľvek zariadenia pristupovať na iné zariadenie k sieti.Toľko windows 7 v nastaveniach siete.Z toho vyplýva aj možnosť použiť smart telku ako druhý monitor.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.