Nenabíhá seznam.cz

Od: Datum: 04.02.17 17:08 odpovědí: 5 změna: 04.02.17 22:19

Strašně dlouhou dobu mi nabíhá na notesu stránka seznam.cz.Když zadám jinou stránku,bez problémů naběhne hned.Řešil někdo podobný problém?

Dík Petr

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.17 17:45

Teď jsem Seznam.cz zkusila, stránka naběhla normálně...

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 04.02.17 18:08

Dobrý den, Seznam funguje normálně. Obecně bych tento problém řešil pokusem o načtení oné stránky v jiném prohlížeči nebo vyčištěním prohlížeče současného (cookies a mezipaměť). Zdravím!

doplněno 04.02.17 19:21:

pegos - zkuste údržbu prohlížeče viz výše. Seznam Vám nenabíhá dlouhodobě, ale naběhne, resp.

stránka snad není zcela zablokovaná. Pokud by byla stránka blokovaná ve všech prohlížečích, tak by to mohl dělat spuštěný antivir či firewall (takže je zkusit dočasně zcela vypnout).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.17 19:04

Omlouvám se,napsal jsem to špatně.Ten seznam nenabíhá dlouhodobě.

Petr

Datum: 04.02.17 19:26

Řešila jsem stejný problém (se Seznamem) už někdy loni a bylo to prohlížečem. Zkuste nějakou jinou verzi, popř. úplně jiný.

Datum: 04.02.17 22:19

Pokud to takhle zlobí ve více prohlížečích a jste připojen přes wifi, zkuste restartovat router nebo změnit kanál, na kterém vysílá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.