Chybí ovladač řadič paměti

Od: Datum: 03.02.17 10:37 odpovědí: 3 změna: 03.02.17 13:50

Prosím Vás,už jsem z toho neštastnej-zkouším to už 2 hodiny a nic.Ve správce zařízení mi pořád chybí ovladač na -řadič paměti na sběrnici PCI.Mám 2 programy,které provedli aktualizace ovladačů a proskenovali pc,ale tato hláška tam přesto pořád sedí.Už fakt nevím co s tim.Jiným programem jsem si dal zobrazit výrobce,stáhl od něj all driver,a stejně nic.Nebo jsem stáhl ovladače přímo na můj konkrétní typ pc od výrobce,a zase nic.Toto tam pořád sedí.Díval jsem se do jednoho svýho notebooku, a on to tam má taky.Tak co ted?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 03.02.17 10:44

čemu to vadí? nebyla nějaká aktualizace?

Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 03.02.17 11:02

Pokud se správně zobrazuje množství operační paměti (jako že asi ano), tak to neřešte.

Od: bfu
Datum: 03.02.17 13:50

Málo informací.

Jednak nevíme o jaké zařízení, - PC, NTB, výrobce, deska, operační systém a nepíšete zda je tento problém od koupě zařízení nebo se projevil později či po instalaci něčeho.

"Mám 2 programy,které provedli aktualizace ovladačů a proskenovali pc,ale tato hláška tam přesto pořád sedí"

- zásadní chyba používat ovladače a programy třetích stran, které instalují nemysly (nerozlišují verzi ovladače a vždy instalují tu vyšší bez ohledu na HW), tím že jste je použil, tak jste to dostatečně po..al.

Nemusí vždy jít o ovladač který se vypisuje, ale může jít o podobný - přidružený
Jak se hledá správný ovladač: varianta č. 3

http://it.cestuji.info/ovladace.php

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.