Stránky s reputacemi souborů - zlé nebo dobré

Od: Datum: 01.02.17 21:51 odpovědí: 2 změna: 08.02.17 15:24

Zdravím,občas na internetu hledám jméno podezřelého souboru, který najdu v počítači a google nabídne spoustu odkazů. Jenže dost často je to "automaticky" generovaný slinty o souboru, jako že je podepsán daným podpisem, od společnosti xyz, že ho nahlásilo 322 lidí, kteří ho nepovažují zabezpečný. To je jedna věc . Další je , že hned pod článkem stránka nabízí stáhnout hustý ultimální skenery, který prověří ,"jestli nemám v počítači vira" (do tý doby než to svinstvo nainstaluji.. :D ) reklama okatá jak na prošlý buřty pro důchodce v kauflandu, dají tam i ikonku microsoft certified partner (to snad docvakne i analfabetům). Ale spousta lidí na to klikne a ... " Zkontrolujte systém pomocí našeho nástroje"

"As its file extension denotes, RaRegistry.exe is a vital EXE file and its a component of the software Ralink RalinkRegistryWriter developed by Windows Software Developer. "
Máte nějaký tip na stránky ,kde opravdu jsou hodnotné informace o daném souboru s individuální analýzou a né s obecnými kecy, které se automaticky generují?

PS: pardon, zdejší systém zkomolil nadpis

Pár příkladů:

http://www.shouldiblockit.com/raregistry.exe-15107.aspx

http://www.file.net/process/raregistry.exe.html

https://file.info/windows/raregistry_exe.html

http://systemexplorer.net/cs/…-database/file/raregistry-exe

http://www.fixoserror.com/how…try-exe-error-is-it-safe.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.17 14:37
avatar

Proč se Vám web Microsoftu (hned druhý odkaz z Google) se nejeví jako důvěryhodný?

https://answers.microsoft.com…5-38d8-4f73-9861-cc562e3faacc

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 08.02.17 15:24

Jednak jsem o tomto odkazu nevěděl, takže jsem ho nemohl hodnotit, Pak mám také alergii na fóra answers.microsoft.com, protože to vypadá, jako když si z nich ti odpovídající dělají špásy, trapné amatérské odpovdědi, vata (hello, welcome to microsoft comunit,) nebo primitivní rady "didyou use scandisk ". kdy se ani odpověď nedá najít na 1. stránce

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.