Instalace WIN 10 Home / Prof

Od: Datum: 06.03.17 09:25 odpovědí: 1 změna: 06.03.17 10:54
avatar

Zdravím,ještě když to bylo zadarmo,tak jsem si stáhl ze stránek Microsoft takovou tu CZ aktualizaci z Win8 na Win10 a vypálil na DVD.Včera jsem se nudil,tak jsem to nainstaloval na klasické PC a na noťas..Celá instalace v pohodě.Čeho jsem si ale potom všiml,tak klasické PC,které má RAM jen 1GB se nainstaloval Win10 prof. a na noťas s 4GB RAM Win10 Home.Vím,že v reálu je to vlastně jedno,ale neví někdo proč se tak ta instalace stala?

A ještě jedna otázka - to klasické PC zatím nikdy nebylo a nebude připojené na net ( pokud mi teda neklekne noťas ) ale přesto mi to píše: Aktivace Windows - Systém Windows je aktivován.Takže to znamená,že už ho nemusím znovu telefonicky aktivovat a bude dál normálně fungovat?


doplněno 06.03.17 11:07:

Na obou bylo Win8 Home před instalací desítek.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.17 10:54
Zdravím, tuším, že od osmiček se klíč ukalada kamsi do biosu takže si to instalačka desítek přenese a není potřeba aktivace. S tím prvním nevim, na noťasu bylo předtím asi tedy win8 home ne?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.