Nejde se přihlásit do internetového bankovnic

Od: Datum: 06.02.17 06:09 odpovědí: 10 změna: 10.02.17 23:25

Dobrý den. Mám internetové bankovnictví u KB. Vystavili mi nový certifikát kde jsem si zadal nové heslo. Při vymazání celkové historie v počítači se nemužu již přihlásit píše mi to zadal jste nesprávné heslo. Jak to opravit? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.17 07:44

Prošel jste Certifikačním průvodcem? Historii jste vymazal před nebo po CP?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.02.17 10:12

Máte při přihlašování nastavenou cestu k NOVÉMU certifikátu? Nesnažíte se zadat nové heslo starému certifikátu?

Datum: 06.02.17 11:02
Nové heslo se s novým certifikátem nedává, zajímalo by mne, kde sis to nastavoval. Standartně se stáhne nový certifikát a v přihlašovacím okně se na něj následně navede cesta. Nebo se stejným názvem nahradí ten starý. Jinak kb je za mne nejhorší bankovnictví, které znám.

Datum: 06.02.17 18:22

pro libor007 . Během cca 10 let jsem vyzkoušel účet v KB, IPB/ČSOB , MBank, Fio, Equabank - můj subjektivní dojem (seřazeno od "nejhoršího" k "nejlepšímu") :KB, ČSOB, MBank, Equabank, Fio.

Od: banka
Datum: 06.02.17 21:24

Dal bych ten konec mBank, Fio, Equa, Air

Datum: 06.02.17 22:12

Ale tady neřešíme spolehlivost zabezpečení přístupu do jednotlivých bank...ani jednoduchost přístupu...

Datum: 10.02.17 09:11

... Air jsem neměl, nemohu hodnotit.

doplněno 10.02.17 09:13:

... ano, vlastně to sem nepatří.

Datum: 06.02.17 22:38

Možná vám to bude připadat, že jsem hnusnej, ale je to trest za účet u KoB. Měl jsem pocit, že to je opravdu za trest. Internetové bankovnictví KoB byl hlavní důvod, proč jsem s KoB skončil. Něco tak otravného a uživatelsky nepřivětivého jsem snad ještě neviděl. Věčné problémy s jednotlivými verzemi Javy. Vazba na je na internet explorer, skoro žádná podpora mozilly atd.

Datum: 10.02.17 23:25

... přesně tak ( používám linux, Firefox ).

Datum: 07.02.17 06:43
Kb kdysi neuměla firefox, jedině IE, pak vyžadovala javu jedině od sunu - když jsem nahodil v linuxu 64b verzi - smůla. Když jsem zkoučel openjdk postavenou na javě sunu - smůla. Pak nebylo možno používat chromium(linuxová verze chrome). Naprosto neintuitivní ovládání. Máme kb jen kvůli hypo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.