CZtorrent jak stahovat

Od: Datum: 08.01.17 10:46 odpovědí: 11 změna: 19.01.17 19:15

Dobrý den nevíte jak se stahuje z cztorrent. Mi to píše že ten soubor má 928.9 MB a přitom se mi stahne nějaky nesmysl který ma 16.2 KB. Nevíte co se stým dělát když stahuji na tablet s androidem. Děkuji předem za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.17 11:01
Nejdříve je potřeba stáhnout program co umí stahovat torrenty. To co si stáhl je jenom spouštěč stahování toho souboru. V obchodě stáhni například uTorrent nebo Ttorrent. Poté klikni na stažený soubor a otevře se ti v jednom z těchto programů. Poté už jenom odklikáš a bude se stahovat. Doporučuji před zapnutím stahování aplikaci projít a nastavit kam se to má stahovat atd. Pak jen čekáš než se připojí lidi co ti budou soubor sdílet, většinou do jedné minuty (seed).
doplněno 08.01.17 12:29: Poslat fotku ale se záložkou details, tady z toho nevíme nic. Jinak to vypadá jako psal druhý rádce - nejspíš není moc lidí co to sdílí, kor když se jedná o takovýto soubor.
doplněno 08.01.17 13:07:

Jo, tak je to přesně ono - dole máš peers 0/0 a seeds 0/0, tedy nikdo to nemá aby to sdílel... Musíš si najít torrent kde jsou nějaký seeds.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.01.17 11:32
Nevím jak teď ale dřív byl problém se u nich vůbec registrovat. Jestli se ti to podařilo, pak musíš buď instalovat nějaký ten mikrotorrent dneska známější jako u torrent protoze lidí zkrátka nevědí že u s packou je znak mikro a nebo, což mi připadá rozumnější pouzit prohlížeč Opera který s torrenty běžně pracovat umí. Pro stahování musíš ale splnit několik podmínek - tvůj firewall nesmí blokovat přístup ke stahován emu materiálu protože Torrenty fungují na základě sdílení ...co jde k tobě musíš taky umožnit stáhnout dalším, Jakmile bys chtěl jen sosat a nepustit data ven, dostaneš ban. V nastaveni mikrotorrentu můžeš nastavit maximální objem odchozích dat aby ti naplno běžící program úplně nezablokoval další upload z počítače. V opeře myslím tolik podrobných nastavení není ale na vyzkoušení funkčnosti je dobrá, už třeba proto že ji firewall zná a nemá snahu ji jakkoli blokovat což u jiného torrent klient programu ani zdaleka nebývá pravidlem. Když vybíráš ten malý soubor k torrentu, hledej vysoká čísla seed/peer. Tam kde bude málo SEEDů ti stahování půjde pomalu a může se stát že jediný seed který má komplet soubor se odpojí, mezi ostatními seedery si stáhnete navzájem třeba 90 % a těch posledních 10 nebude nikde je stažení. Takže ... přeju vysoká čísla seed
Ohodnoceno: 1x

Od: doncmartin
Datum: 08.01.17 12:11

no tak jsem stahnul utorrent a klikl jsem na ten stažený soubor a toto mi to ukazuje už 30 minut.

doplněno 08.01.17 12:56:

Tady to máš.

Od: doncmartin
Datum: 08.01.17 13:40

Torento bylo někdy nejlepší ale teť je to uplně na hovno to ma tolik cypovin nějake sdíleni nebo co před tím si stáhnul ihnet tu věc co jsi chtěl ale tet ne.

Od: martondonc
Datum: 08.01.17 13:47

Tak dál jsem stahnul něco kde je 446 seed a v té aplikaci mi to píše ze to nema seed viz foto.

Od: host*
Datum: 08.01.17 14:26
Na tom prvním snímku je také toto: "CHYBA: Tracker byl zastaven" Nebude to náhodou ten problém?:)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.01.17 14:54

Co?

Datum: 08.01.17 15:17
Ještě jednou se zeptám .. máš u nich registraci? Sehnat odkaz je jedna věc ale dostat od nich pristup je věc druhá. Můžeš zkusit spustit nějaký jiný tracker třeba z thepiratebay.org a když se ti stahování od pirátů rozběhne tak aspoň víš že není chyba v nastavení u tebe v počítači ale někde v přístupu na cz torrent.

Od: doncmarti
Datum: 08.01.17 16:44

Jo už je to dobre zeptal jsem se tady http://www.zive.cz/poradna/fa…default.aspx?consultanswers=1 a tady mi dali otkaz na torento a to jsem spustil v te aplikaci a teť to stahuju.

Datum: 19.01.17 18:03

Sto pro ne

Datum: 19.01.17 19:15
Ulozto.cz/datoid.cz/wepshare.cz-kasli na torrenty, mel jsem je a kolikrat sem se nemoh prihlasit kvuli pretizeni servru!
Tyhle servry muzes stahovat gratis,jen se zaregistruj a je tam toho 3krat vic!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.