Jak si s tim poradit

Od: Datum: 07.01.17 14:25 odpovědí: 5 změna: 08.01.17 14:07

Do obrázku západu slunce nad lesem jsem v programu MALOVÁNÍ zakomponoval orla ale nejde mi odstranit to bílé pozadí okolo orla tak aby tam přesně zapadnul,poradí někdo jak to udělat a jde to vůbec udělat v programu malování? děkuji*jasne**jasne*######Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.17 14:50
avatar

Použil bych PhotoFiltre nebo Gimp, malování neznám, nepoužívám. Toho orla musíš ze zdrojového obrázku vybrat bez bílých okrajů, např. pomocí kouzelné hůlky a potom vložit do fotografie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 07.01.17 15:27
avatar

Nejdednodušší v tomto případě by bylo použít orla v .png už z průhledným okrajem a jen ho napozicovat, malování nemá moc dobré funkce na ořez fotek, nicméně pomocí "volný výběr" můžete kousek po kousku odkrajovat a odstraňovat bílou postupně. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 07.01.17 15:31

Jak píše ládin. Malování neznám ale v jiném editoru, třeba Zoner by se to dalo. Byla by to ale pěkná piplačka, aby to v detailu dobře vypadalo. Tohle je jen takový z nudy doma obrázek.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.01.17 15:53
avatar

Pokud mermomocí v malování, tak v detailu nasát barvu a štětcen doplnit. Malování prostě neobsahuje žádné sofistikované nástroje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.17 14:07
avatar

v malování by to sice šlo, ale čeká vás fuška. Jak vidíte, pixly nemají stejnou barvu a budete je muset opravovat jeden po druhém. Pro nastavení barvy použijte kapátko a nálevku pro opravu barvy pixlů. Třeba budou aspoň některé sousední pixly přesně stejné barvy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.