Jak obnovit pohyblivou lištu

Od: Datum: 04.01.17 10:06 odpovědí: 3 změna: 04.01.17 16:20

Dobrý den, prosím vás poraďte mi. Otevřela jsem si internet a nekontrolovaně jsem si myší "odjela" s pravým okrajem doprava někam do neznáma a nejsem schopná ho vrátit zpět. Myslela jsem, že když posunu levý okraj doleva, pravý se posune na své místo, ale nejde to. Tím pádem mi chybí kus internetové obrazovky a nemohu pohybovat pravou lištou. Nevím, jestli jsem se vyjádřila srozumitelně, ale za každou radu moc děkuji:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.17 10:44

Pravým tlačítkem klikni dole na liště do okénka prohlížeče a dej Maximalizovat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.01.17 15:39

Ten levý okraj je nutné posunout naopak doprava → zmenšit okno prohlížeče. Po zmenšení okno prohlížeče "chyťte" myší za horní lištu a posuňte doleva.

Opakujte, dokud nebudete mít na monitoru celou šířku okna. Následně pravý okraj prohlížeče myší opatrně posuňte k pravému okraji monitoru (upravte šířku okna na požadovanou velikost).

Ládinova rada mi nefunguje, nabízí se mi pouze možnost "Zavřít", ostatní volby jsou "zašedlé" stejně jako na obrázku výše volba "Obnovit".

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.01.17 16:20

pak je tu ještě jedna metoda, ale trochu tvrdší. Nastavení se dá vyresetovat.

Nahoře v menu vyberte Nástroje/Možnosti internetu, okno s nastavením a v něm tlačítko vpravo dole.

U mě Tools/Internet options, poslední karta Advanced a tlačítko Reset.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.