Instalace tiskárny

Od: Datum: 02.01.17 19:28 odpovědí: 2 změna: 05.01.17 08:44

Hezký den,

touto cestou se obracím na Vás s prosbou o radu a to:

mám tiskárnu samsung CLP - 620ND a nejde mi nainstalovat. Předtím než jsem koupil nový NTB byla instalace v pohodě (win7 64 Lenovo) instalace na síťový kabel. Teď mám NTB win 7 64 Fujitsu a i když jsem si stáhnul ovladače, přesto nelze nainstalovat. Jak přes USB tak přes síťové rozhraní, ji PC nenajde. Co dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.17 19:52
avatar

Ani když odpojíte a znovu zapojíte USB kabel nevyskočí zpráva, že bylo "něco" připojeno? Postup, nainstalovat ovladače a pak teprve připojit zařízeníl?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.17 08:44

Pokud byla nejdříve tiskárna připojena k notebooku a až pak nainstalován ovladač, tak mohl být automatický přiřazen obecný ovladač, který neparacuje s tiskárnou správně. Ten může blokovat nainstalování již pro tiskárnu správného ovladače. Tedy ovladače pro tiskárnu ve Správci zařízení odinstalovat.

http://www.servispckupka.cz/j…ce_odinstalovani_ovladace.php

Pak zkusit znovu nainstalovat správný ovladač a až poté připojit tiskárnu. Někdy bývá výzva k připojení během instalace ovladače tiskárny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.